Relaks w domu, którego wnętrze współgra z naszymi upodobaniami brzmi kusząco, jednak urządzenie mieszkania to dość kosztowna przyjemność. Homla świętuje obchody Black Friday, a dzięki temu umożliwia zakup produktów z rabatem sięgającym -30%. Sprawdź szczegóły promocji, póki nie wyprzedano najbardziej poszukiwanych produktów.

Kilka słów o Homla

Niewiele osób wie, że możemy być dumni z wielu polskich marek – jedną z nich jest właśnie Homla. Na ten moment, posiada ponad 30 sklepów stacjonarnych, a także rozbudowaną platformę internetową (w tym aplikację mobilną). Istnieje na rynku od 2016 roku, a właściciel zarządza również m.in. firmą oferującą ceramikę łazienkową. W przeciągu zaledwie kilku lat, popularność Homla znacząco wzrosła, a my – coraz częściej wybieramy się tam po zakup artykułów do domu, a nawet mebli. To, co cieszy najbardziej to rozbudowana, stale poszerzająca się oferta, ale również liczne promocje. Ta, którą zaplanowano na Black Friday nie ma sobie równych wobec minionych akcji…

Zakupy online
Fot. Unsplash/benchaccounting

Homla: Black Friday – szczegóły promocji

Sieć sklepów świętuje Black Friday już od połowy listopada, natomiast rabaty różniły się w zależności od miejsca zakupu (mam tu na myśli sklep internetowy, a sklepy stacjonarne), a także objętej rabatem kategorii. Aktualnie, dokonując zakupów online możemy liczyć na promocję sięgającą aż -30%. Co ważne, obejmuje ona praktycznie cały asortyment – wybierać możemy spośród kilku podstawowych kategorii. Salon, kuchnia, jadalnia, łazienka i… święta. Wyłączone z akcji są tylko produkty z wyprzedaży i asortyment ”Złap Okazję”. W przypadku najdroższych pozycji, rabat wynosi aż przeszło 1300 zł, tak więc nie są to drobne oszczędności, a naprawdę niezła okazja na wyposażenie wnętrza. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy (choć z tym spierać mogłaby się sama IKEA, a więcej przeczytasz o tym pod tym linkiem). Promocja na Black Friday w Homla dobiegnie końca 27 listopada.

Homla, Black Friday

Warto pamiętać, że dostępność poszczególnych produktów może różnić się w zależności od sklepu. Tym samym, najdogodniej zostać pod ciepłym kocem, a na ewentualne rabaty… polować w domu. Wszystkie produkty objęte obniżką, a tym samym szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Może zainteresować Cię również: Black Friday w Zara Home 2023 – przygotuj koszyk! Promocje sięgają -40%