czwartek, 20 czerwca

Relaks w domu, którego wnętrze współgra z naszymi upodobaniami brzmi kusząco, jednak urządzenie mieszkania to dość kosztowna przyjemność. Homla świętuje obchody Black Friday, a dzięki temu umożliwia zakup produktów z rabatem sięgającym -30%. Sprawdź szczegóły promocji, póki nie wyprzedano najbardziej poszukiwanych produktów.

Kilka słów o Homla

Niewiele osób wie, że możemy być dumni z wielu polskich marek – jedną z nich jest właśnie Homla. Na ten moment, posiada ponad 30 sklepów stacjonarnych, a także rozbudowaną platformę internetową (w tym aplikację mobilną). Istnieje na rynku od 2016 roku, a właściciel zarządza również m.in. firmą oferującą ceramikę łazienkową. W przeciągu zaledwie kilku lat, popularność Homla znacząco wzrosła, a my – coraz częściej wybieramy się tam po zakup artykułów do domu, a nawet mebli. To, co cieszy najbardziej to rozbudowana, stale poszerzająca się oferta, ale również liczne promocje. Ta, którą zaplanowano na Black Friday nie ma sobie równych wobec minionych akcji…

Fot. Unsplash/benchaccounting

Homla: Black Friday – szczegóły promocji

Sieć sklepów świętuje Black Friday już od połowy listopada, natomiast rabaty różniły się w zależności od miejsca zakupu (mam tu na myśli sklep internetowy, a sklepy stacjonarne), a także objętej rabatem kategorii. Aktualnie, dokonując zakupów online możemy liczyć na promocję sięgającą aż -30%. Co ważne, obejmuje ona praktycznie cały asortyment – wybierać możemy spośród kilku podstawowych kategorii. Salon, kuchnia, jadalnia, łazienka i… święta. Wyłączone z akcji są tylko produkty z wyprzedaży i asortyment ”Złap Okazję”. W przypadku najdroższych pozycji, rabat wynosi aż przeszło 1300 zł, tak więc nie są to drobne oszczędności, a naprawdę niezła okazja na wyposażenie wnętrza. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy (choć z tym spierać mogłaby się sama IKEA, a więcej przeczytasz o tym pod tym linkiem). Promocja na Black Friday w Homla dobiegnie końca 27 listopada.

Warto pamiętać, że dostępność poszczególnych produktów może różnić się w zależności od sklepu. Tym samym, najdogodniej zostać pod ciepłym kocem, a na ewentualne rabaty… polować w domu. Wszystkie produkty objęte obniżką, a tym samym szczegóły znajdziesz pod tym linkiem.

Może zainteresować Cię również: Black Friday w Zara Home 2023 – przygotuj koszyk! Promocje sięgają -40%

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.