niedziela, 14 lipca

W salonach Agata meble tylko czekają, byś zabrał je do domu. Black Friday to czas, w którym możesz wyposażyć swoje mieszkanie w stylowe dodatki. Rabaty sięgają 30 procent. Pojawiła się też atrakcyjna oferta ratalna.

Na hasło „Agata-meble” każdy zbiera się do biegu, by przyjrzeć się eleganckim propozycjom dla mieszkania i domu. W ostatnich dniach salon przyciąga jeszcze więcej uwagi poszukiwaczy własnego stylu. W Agata mamy bowiem nie tylko Black Friday, ale Black Days.

Promocje na Black Friday i Black Days

Podczas obowiązującej w salonach Agata promocji Black Days, mamy okazję wybierać z tysięcy produktów różnych kategorii. Rabatem do 30 procent objęto bowiem tekstylia, meble kuchenne, materace, a także kuchenne akcesoria.

Niektóre z ujętych w ofercie Black Friday produktów można zakupić w specjalnym planie ratalnym 0 procent. Maksymalna liczba rat, to oczywiście 30.

Oferta na Black Friday w salonach Agata

Wśród dostępnych w promocji artykułów na szczególna uwagę zasługują meble kuchenne Qubik. Rabat 30 procent lub specjalny plan ratalny pozwala na okazyjny zakup takich kolekcji, jak Loftowe marzenie, W oliwkowym gaju, Jasne, że jasne, Duet idealny – kolor drewna i bieli czy na przykład Szczypta luksusu.

Do wyposażenia kuchennego można od razu dodać trzyczęściowy, wykonanych ze stali nierdzewnej zestaw garnków SIMPLE od znanego producenta Gerlach.

W ofercie Black Friday od Agata mamy jednak do wyboru więcej, niż tylko wyposażenie kuchni. W promocyjnej cenie zakupimy też materace od Galaxy i Natura. Nie zabrakło również ofert na różnego rodzaju dodatki, takie jak koce czy narzuty na łóżko.

W ramach promocji Black Friday w salonach Agata możemy wybierać spośród tysięcy produktów. Jeśli przyglądaliście się od pewnego czasu jakiejś komodzie, czy wiszącej lampie, teraz macie szanse zdobyć ją za niższą cenę.

Promocja w salonach Agata trwa do 25 listopada.

O pozostałych ofertach na Black Friday możesz przeczytać tutaj.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.