W salonach Agata meble tylko czekają, byś zabrał je do domu. Black Friday to czas, w którym możesz wyposażyć swoje mieszkanie w stylowe dodatki. Rabaty sięgają 30 procent. Pojawiła się też atrakcyjna oferta ratalna.

Na hasło „Agata-meble” każdy zbiera się do biegu, by przyjrzeć się eleganckim propozycjom dla mieszkania i domu. W ostatnich dniach salon przyciąga jeszcze więcej uwagi poszukiwaczy własnego stylu. W Agata mamy bowiem nie tylko Black Friday, ale Black Days.

Promocje na Black Friday i Black Days

Podczas obowiązującej w salonach Agata promocji Black Days, mamy okazję wybierać z tysięcy produktów różnych kategorii. Rabatem do 30 procent objęto bowiem tekstylia, meble kuchenne, materace, a także kuchenne akcesoria.

Niektóre z ujętych w ofercie Black Friday produktów można zakupić w specjalnym planie ratalnym 0 procent. Maksymalna liczba rat, to oczywiście 30.

Oferta na Black Friday w salonach Agata

Wśród dostępnych w promocji artykułów na szczególna uwagę zasługują meble kuchenne Qubik. Rabat 30 procent lub specjalny plan ratalny pozwala na okazyjny zakup takich kolekcji, jak Loftowe marzenie, W oliwkowym gaju, Jasne, że jasne, Duet idealny – kolor drewna i bieli czy na przykład Szczypta luksusu.

Do wyposażenia kuchennego można od razu dodać trzyczęściowy, wykonanych ze stali nierdzewnej zestaw garnków SIMPLE od znanego producenta Gerlach.

gerlach zestaw agata meble

W ofercie Black Friday od Agata mamy jednak do wyboru więcej, niż tylko wyposażenie kuchni. W promocyjnej cenie zakupimy też materace od Galaxy i Natura. Nie zabrakło również ofert na różnego rodzaju dodatki, takie jak koce czy narzuty na łóżko.

materac łóżko

W ramach promocji Black Friday w salonach Agata możemy wybierać spośród tysięcy produktów. Jeśli przyglądaliście się od pewnego czasu jakiejś komodzie, czy wiszącej lampie, teraz macie szanse zdobyć ją za niższą cenę.

Promocja w salonach Agata trwa do 25 listopada.

O pozostałych ofertach na Black Friday możesz przeczytać tutaj.