niedziela, 14 lipca

Od kilku dni trwa wyprzedaż w ramach Black Friday w sklepach Levi’s. Promocja obejmuje szeroki wachlarz produktów z dostępnego asortymentu.

Amerykańskie przedsiębiorstwo Levi’s to jedna z największych firm odzieżowych. Zasłynęła ona z produkcji i sprzedaży dżinsów. Taki był jej początek. Dziś jednak można przebierać i dowolnie wybierać spośród szerokiego asortymentu różnych produktów. Oferta skierowana jest dla kobiet, mężczyzn i dzieci – od niemowląt do nastolatków. Zainteresowani kupujący mogą ubrać się niemal od stóp do głów, mając do wyboru dżinsy, koszule, spodnie, sukienki, kurtki, a nawet bieliznę. Ponadto można zaopatrzyć się w buty i wszelkiego rodzaju akcesoria, na przykład: torebki, paski, rękawiczki czy czapki.

Dowiedz się więcej, jak wygląda Black Friday w H&M Home.

Black Friday w sklepach Levi’s

Większość tych produktów można nabyć na Black Friday w sklepach Levi’s w wyprzedażowej cenie. Dzięki temu można zrobić tańsze zakupy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na kolejne… zyskując przy tym nową, modną garderobę. To także doskonała okazja do zrobienia najbliższym osobom prezentu czy miłej odzieżowej niespodzianki. Ubrania i dodatki można kupić w okazyjnej cenie, nawet do -50%! Do jakiej wartości przeceniony jest dany produkt dowiadujemy się wybierając konkretny model odzieży, butów lub akcesoriów.

Warto wiedzieć, że wszystkie zakupione przez nas produkty objęte są darmową wysyłką. Okres zwrotu towaru został wydłużony aż do 100 dni. Oznacza to, że podejmując teraz decyzję – podczas trwania Black Friday czy Cyber Monday – o zakupach świątecznych prezentów, nadal będzie sporo czasu na jego ewentualny zwrot. Kolejną ważną informacją jest ta, że wszyscy nowi subskrybenci newslettera Levi’s mogą liczyć na rabat na pierwsze zakupy o wysokości 10% oraz na bezpłatną wysyłkę wybranego towaru przy pierwszym zamówieniu.

Jak długo trwa okres wyprzedaży w sklepach Levi’s?

Wyprzedaż obejmująca okres Black Friday w sklepach Levi’s rozpoczęła się w piątek 17 listopada, a więc na tydzień przed właściwym Czarnym Piątkiem. Zakończy się w niedzielę 26 listopada 2023 r. Jednak to nie koniec promocji, bo już kolejnego dnia, 27 listopada rozpoczyna się Cyber Monday. To kolejny dzień kiedy jeszcze można kupić przeceniony towar. Istotne jest to, że oferta jest skierowana do klientów sklepu internetowego oraz dla tych, którzy zdecydowali się na zakupy za pomocą aplikacji Levi’s.

https://think-about.pl/black-friday-w-sklepach-rossmann-2023/55786/

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.