Od kilku dni trwa wyprzedaż w ramach Black Friday w sklepach Levi’s. Promocja obejmuje szeroki wachlarz produktów z dostępnego asortymentu.

Amerykańskie przedsiębiorstwo Levi’s to jedna z największych firm odzieżowych. Zasłynęła ona z produkcji i sprzedaży dżinsów. Taki był jej początek. Dziś jednak można przebierać i dowolnie wybierać spośród szerokiego asortymentu różnych produktów. Oferta skierowana jest dla kobiet, mężczyzn i dzieci – od niemowląt do nastolatków. Zainteresowani kupujący mogą ubrać się niemal od stóp do głów, mając do wyboru dżinsy, koszule, spodnie, sukienki, kurtki, a nawet bieliznę. Ponadto można zaopatrzyć się w buty i wszelkiego rodzaju akcesoria, na przykład: torebki, paski, rękawiczki czy czapki.

Dowiedz się więcej, jak wygląda Black Friday w H&M Home.

Black Friday w sklepach Levi’s

Większość tych produktów można nabyć na Black Friday w sklepach Levi’s w wyprzedażowej cenie. Dzięki temu można zrobić tańsze zakupy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na kolejne… zyskując przy tym nową, modną garderobę. To także doskonała okazja do zrobienia najbliższym osobom prezentu czy miłej odzieżowej niespodzianki. Ubrania i dodatki można kupić w okazyjnej cenie, nawet do -50%! Do jakiej wartości przeceniony jest dany produkt dowiadujemy się wybierając konkretny model odzieży, butów lub akcesoriów.

Warto wiedzieć, że wszystkie zakupione przez nas produkty objęte są darmową wysyłką. Okres zwrotu towaru został wydłużony aż do 100 dni. Oznacza to, że podejmując teraz decyzję – podczas trwania Black Friday czy Cyber Monday – o zakupach świątecznych prezentów, nadal będzie sporo czasu na jego ewentualny zwrot. Kolejną ważną informacją jest ta, że wszyscy nowi subskrybenci newslettera Levi’s mogą liczyć na rabat na pierwsze zakupy o wysokości 10% oraz na bezpłatną wysyłkę wybranego towaru przy pierwszym zamówieniu.

Jak długo trwa okres wyprzedaży w sklepach Levi’s?

Wyprzedaż obejmująca okres Black Friday w sklepach Levi’s rozpoczęła się w piątek 17 listopada, a więc na tydzień przed właściwym Czarnym Piątkiem. Zakończy się w niedzielę 26 listopada 2023 r. Jednak to nie koniec promocji, bo już kolejnego dnia, 27 listopada rozpoczyna się Cyber Monday. To kolejny dzień kiedy jeszcze można kupić przeceniony towar. Istotne jest to, że oferta jest skierowana do klientów sklepu internetowego oraz dla tych, którzy zdecydowali się na zakupy za pomocą aplikacji Levi’s.

https://think-about.pl/black-friday-w-sklepach-rossmann-2023/55786/