Właśnie wystartował Black Friday w H&M Home

W wielu sklepach trwa przedświąteczny zakupowy szał związany z wyprzedażami. Telefonicznie skontaktowałam się z Działem Obsługi Klienta i bezpośrednio u źródła, dowiedziałam się jakie są plany związane z Black Friday w H&M Home. Oto, czego się dowiedziałam.

Poszukując najlepszych ofert związanych z Black Friday dotarłam do sklepu H&M, którego korzenie sięgają Szwecji, gdzie ma swoją siedzibę. Salony marki H&M pełne są odzieży dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt. Bez trudu kupisz tu wszelakie modowe produkty, dla różnych grup wiekowych. Ponadto są też działy, na przykład Beauty czy H&M Home, w których można zaopatrzyć się w różnego rodzaju artykuły lub tekstylia. To dzięki nim dom można upiększyć i udekorować, a ciało pielęgnować.

Przedstawiciele sklepów H&M przygotowali ofertę związaną z nadchodzącym dniem Black Friday. Jak czytamy na stronie, na 24 listopada przygotowanych jest wiele propozycji, dzięki którym można będzie się modnie ubrać lub sprawić najbliższym miły prezent. Jednak, pomimo tej zachęty, nie można znaleźć szczegółowych wiadomości, jakie produkty można będzie kupić na wyprzedaży. Wiadomo, że można będzie nabyć odzież damską, męską, dziecięcą i niemowlęcą. Ponadto dostępne będą buty, płaszcze czy sukienki.

Sprawdź także Black Friday w sklepach Rossmann 2023 – czyli co kupimy na tegorocznej wyprzedaży.

Mnie jednak interesowało to, czy produkty z działu H&M Home będą dostępne w Czarnopiątkowej wyprzedaży. Ponieważ nie umiałam doszukać się dokładniejszych informacji postanowiłam dowiedzieć się u źródła. Napisałam więc wiadomość mailową z pytaniem, na którą jednak nie dostałam żadnej odpowiedzi. No więc, skoro nie udało mi się tą drogą, to postanowiłam uzyskać potrzebne mi wiadomości kontaktując się z Działem Obsługi Klienta telefonicznie.

Black Friday w H&M Home

H&M Black Friday

Odpowiedź jaką uzyskałam była nie do końca jasna. Otóż konsultant, poinformował mnie, że prawdopodobnie dział H&M Home zostanie objęty taką promocją, jednak on – jako pracownik – nie posiada takich możliwości, aby to sprawdzić i potwierdzić jednoznacznie. Polecił za to śledzić aktualne oferty i kampanie, które często zmieniają się. Dowiedziałam się także, ze sklepy stacjonarne i internetowy mogą mieć nieco odmienne akcje. Wynika to z tego, że niektóre promocje są tylko przeznaczone dla sklepów online, a inne tylko do placówek stacjonarnych.

Jedno jest pewne. Właśnie dziś i jutro – 22 i 23 listopada, w dziale H&M Home można zyskać wcześniejszy dostęp do wyprzedaży. Oferta ta skierowana jest dla Klubowiczów, którzy dokonując sprawunków za minimum 120 zł mogą liczyć na 20% rabatu. Zakupów takich można dokonać zarówno odwiedzając sklep jak i online. Niestety meble i lampy nie są objęte tą promocją. Kolejną dobrą wiadomością jest ta, że wyprzedaż w sklepach H&M zacznie się 24 listopada i potrwa przez cały Black Friday Week. Także w Cyber Monday, a więc 27 listopada można będzie dokonać zakupów w okazyjnej cenie.