Black Week 2023 z Roomba – jedyna taka okazja w roku od iRobot!

Święto zakupów w iRobot tym razem potrwa cały tydzień! Od 20 do 27 listopada wybrane modele robota sprzątającego Roomba można zdobyć w atrakcyjnych, niższych nawet o 700 złotych cenach! Przedstawiamy szczegóły oferty na Black Week.

Uznana za pioniera w swojej dziedzinie, powszechnie znana i doceniana przez konsumentów marka iRobot, ogłosiła właśnie wyjątkową promocję. Podczas tegorocznych zakupów na Black Week każdy może skorzystać z black weekowej oferty na wybrane modele robotów Roomba. Który z nich trafi w Twoje ręce?

Oferta Black Week od iRobot

Roomba od iRobot to już legenda. Wprowadzone przez producenta na rynek urządzenie to innowacyjne połączenie efektywności z wygodą codziennego użytkowania. Specjalnie opracowany system nawigacji gwarantuje dokładne sprzątanie powierzchni nawet w trudno dostępnych miejscach, a najnowsze technologiczne rozwiązania pozwalają na programowanie urządzeń i sterowanie nimi nawet spoza domu. Teraz chętni do zdobycia własnego egzemplarza robota sprzątającego Roomba mogą skorzystać z dostępnej na stronie producenta oferty.

iRobot Roomba i6 – robot odkurzający z dostępem Wi-Fi

iRobot Roomba i6

Kto nie marzy o bezwysiłkowym, łatwym, przyjemnym, ale i przy tym dokładnym sprzątaniu? Inteligentny iRobot Roomba i6 to sposób na gruntowne odkurzanie w najnowocześniejszym stylu. Wykorzystujące inteligentną nawigację oraz aplikację iRobot Genius, pozwalającą na tworzenie map oraz wykrywanie zabrudzeń, urządzenie skutecznie przeprowadza trzystopniowy system sprzątania. Robot odkurzający Roomba i6 możesz podłączyć do domowego systemu Smart Home, a także sterować nim za pośrednictwem aplikacji od iRobot.

Wyposażona w dwie gumowe szczotki Roomba i6 doskonale radzi sobie z każdym rodzajem podłóg. Szczotka boczna gwarantuje utrzymanie czystości także w narożnikach. To też świetne rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt domowych. Urządzenie bez problemu usunie sierść nie tylko z twardych powierzchni, ale tez z dywanów.

iRobot Roomba i6

Dokonując zakupu, otrzymamy: robot odkurzający Roomba i6, stację dokującą Home Base oraz przewód zasilający.

Teraz Robot odkurzający iRobot Roomba i6 dostępny na stronie producenta w cenie 1499 złotych.

iRobot Roomba Combo i8 – robot odkurzająco-mopujący z dostępem do Wi-Fi

iRobot Roomba Combo i8

Urządzenie iRobot Roomba Combo i8 to propozycja dla tych, dla których samo odkurzanie to zdecydowanie za mało. Wyposażony w czterostopniowy system sprzątania pomocnik nie tylko zbierze wszelkie zabrudzenia z oczyszczanej powierzchni, ale też dokładnie ją umyje. Wystarczy, że przed rozpoczęciem jego pracy zamontujesz specjalny, zmywalny pojemnik Combo.

Podobnie jak wspomniany wcześniej model, Roomba i8 również doskonale dostosowuje się do Twojego domu, tworzy mapy i uczy się kolejnych tras. Kompatybilny z asystentami głosowymi Google i Alexa robot idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego Smart Home, uwzględniając strefy bez dostępu czy bez mopowania.

iRobot Roomba Combo serii i8

Dokonując zakupu modelu Combo i8 w zestawie otrzymamy: robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo i8 ze stacją dokującą Home Base, wymienny pojemnik Combo, dodatkowy filtr oraz 2 nakładki mopujące z mikrofibry. W opakowaniu znajdziemy też dodatkową szczotkę boczną oraz przewód zasilający.

Teraz Robot odkurzający iRobot Roomba i6 dostępny na stronie producenta w cenie 1999 złotych.

iRobot Roomba Combo i8+ – robot odkurzająco-mopujący z automatycznym zasobnikiem na brud

iRobot Roomba Combo i8 plus

Roomba Combo i8+ to rozbudowana wersja wcześniej wspomnianego modelu od iRobot z serii i8. Tu również mamy do czynienia z urządzeniem, która poza funkcją odkurzania oferuje także mycie czyszczonej powierzchni. Czterostopniowy proces sprzątania pozwala na skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Co więcej, wersję Roomba Combo i8+ wzbogacono o stację ładująco-czyszczącą Clean Base, która umożliwia robotowi samodzielnie opróżnianie pojemnika na brud.

W systemie, na którym opiera się funkcjonowanie iRobot Roomba i8+, wykorzystano specjalne worki AllergenLock, pozwalające na zatrzymanie nawet do 60 dni nie tylko kurzu czy innych drobin, ale też 99% procent alergenów, pyłków, a także pleśni.

iRobot Roomba Combo serii i8

Dokonując zakupu tego modelu w zestawie otrzymamy: robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo i8+ wraz ze stacją ładująco-czyszczącą Clean Base, 2 wymienne worki na brud AllergenLock, pojemnik Combo, dodatkowy filtr oraz 2 nakładki mopujące z mikrofibry. W opakowaniu znajdziemy również dodatkową szczotkę boczną.

Robot odkurzająco-mopujący Roomba i8+ jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Home oraz Amazon Alexa.

Teraz Robot odkurzający iRobot Roomba i8+ dostępny na stronie producenta w cenie 2799 złotych.

Roomba nie tylko na Black Week

Warto pamiętać o tym, że wchodząc w posiadanie urządzenia sprzątającego od iRoobot, otrzymujemy dostęp do całego wachlarza usług. Producent zapewnia bowiem dostęp do wszelkich akcesoriów i oryginalnych części. Niezależnie więc od stopnia zużycia poszczególnych elementów robota, zawsze masz możliwość ich wymiany na nowe. Dzięki temu Roomba będzie mogła dbać o Twój dom przez wiele lat.

iRobot Roomba i6

Inne modele w promocyjnych cenach znajdziesz na stronie producenta iRoobot.

Więcej o urządzeniach sprzątających Roomba od iRobot możesz przeczytać w naszym artykule.