Odkurzacz wart pół tysiąca za darmo od firmy co sprzedaje Thermomixa

Na stronie internetowej firmy Vorwerk, która zajmuje się także sprzedażą robota wielofunkcyjnego Thermomix, trwa promocja, dzięki której możesz zgarnąć odkurzacz wart 600 zł.

Odkurzacz wart pół tysiąca za darmo od firmy co sprzedaje Thermomixa

Vorkwerk to międzynarodowa grupa przedsiębiorstw, która przywędrowała do Polski z Niemiec. Zajmuje się ona dystrybucją i sprzedażą sprzętów AGD takich jak wielofunkcyjnych robotów linii Thermomix oraz odkurzaczy Kobold. Poza tym w ofercie znajdziemy także kosmetyki i meble kuchenne. Dziś na stronie internetowej firmy Vorkwerk trwa konkurs, w którym można wygrać ręczny, bezprzewodowy odkurzacz Kobold VC100.

Kobold VC100

Tylko dzisiaj, szóstego grudnia, możesz wziąć udział w konkursie, w którym wygraną jest odkurzacz ręczny Kobold VC100. Aby przejść do konkursu należy wejść na stronę Volkwerk w zakładkę Kalendarza Adwentowego, tutaj. Następnie po kliknięciu okienka z numerem 6 pojawia nam się możliwość wzięcia udziału w konkursie. W nim należy stworzyć krótki wierszyk dla Świętego Mikołaja.

Kobold VC100

Czym wyróżnia się odkurzacz Kobold VC100:

  • Wydajna bateria litowo-jonowa, gwarantuje stabilny czas pracy do 20 minut na 2 poziomach mocy, do usuwania mniejszych i większych zabrudzeń 
  • Mocny dwustopniowy, regulowany system ssący
  • Ergonomiczny kształt, dopasowujący się do dłoni i wyważony środek ciężkości
  • Lekkość urządzenia, tylko 650 g
  • Szybkie ponowne ładowanie, dzięki stacji ładującej – odkurzacz możesz przechowywać w pionie, poziomie lub zawiesić – jest zawsze gotowy do pracy
  • Wyświetlacz LED, przedstawia aktualny poziom naładowania baterii
  • Nowoczesny design i funkcjonalność zapewniają przyjemność użytkowania podczas codziennych porządków.

Cena: 757 zł przejdź do sklepu