Szukasz kosiarki spalinowej? Ten model jest w teraz w promocji w sklepie Media Expert, a posłuży Ci przez długie lata.

Fot. Bożena Wieczorkowska

Kosiarka z napędem umożliwia skoszenie trawnika bez większego naszego zmęczenia. Napęd na koła sprawia, że urządzenia nie musimy pchać siłą swoich mięśni, tylko poruszają się one automatycznie. Kosiarki spalinowe poradzą sobie nawet z wyższą trawą. Można ją zbierać bezpośrednio do kosza. Natomiast, dzięki mulczowaniu trawa jest bardzo drobno mielona, tak że jej resztki spadają na ziemię, gdzie rozkładają się i stają się nawozem organicznym.

Aktualnie w sklepie Media Expert można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie kosiarkę spalinową Nac MEX46-N146-1 z napędem. Niestety, nie podano do kiedy trwa ta promocja. Cena jest niższa aż o 200 zł od ceny regularnej.

Poszukujesz odpowiedniego modelu kosiarki dla swojego ogrodu? Zastanawiasz się, czy dobrym rozwiązaniem będzie kupno robota koszącego? Na to pytanie odpowiadamy w tym artykule.

Kosiarka spalinowa Nac MEX46-N146-1 z napędem

Kosiarka spalinowa Nac posiada mocny czterosuwowy, OHV górnozaworowy silnik o pojemności 146 cm3. Wbudowany napęd ułatwia nam pracę oraz manewrowanie urządzeniem. Trawa, w zależności od jej wysokości i tego jak często kosimy, może być zbierana do dużego kosza, o pojemności 60 l lub mulczowana. Można regulować na jakiej wysokości ma być skoszona trawa (2,5 – 7,5 cm). Kosiarka jednorazowo kosi pas o szerokości 46 cm.

Specyfikacja techniczna

  • Szerokość koszenia: 46 cm
  • Zakres regulacji koszenia: 2,5 – 7,5 cm
  • Pojemność kosza: 60 l
  • Poziom hałasu: 96 dB
  • Pojemność zbiornika paliwa: 0,8 l
  • Regulacja wysokości koszenia: 7-stopniowa
  • Waga: 30,5 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1499,99 zł Cena: 1299,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.