Poszukujesz ekspresu przelewowego, dla całej rodziny pod warunkiem, że kawa będzie świeżo zmielona? Mamy taki ekspres, dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

kawa, kawa z dzbanka
Fot. autor/Pexels

Przelewowy ekspres to urządzenie, w którym szybko zaparzysz pełen dzbanek aromatycznej kawy dla całej rodziny. Na tym nie koniec, bo świetnie sprawdzi się wśród większej grupy pracowników, na spotkaniach rodzinnych lub wśród grupy znajomych na imprezie zorganizowanej plenerze. To, co wyróżnia ten model od innych ekspresów przelewowych, to wbudowany młynek do kawy. Dzięki temu, możesz zawsze pić napar pełen bogatego smaku i aromatu. Dodatkowo, nim zdążysz wypić pierwszy łyk kawy, już będziesz czuć unoszący się w powietrzu pobudzający aromat. Interesuje Cię właśnie taki sprzęt?

Aktualnie w sklepie RTV Euro AGD jest do kupienia w promocyjnej cenie ekspres Philips Grind & Brew HD7767/00, Podając kod RTNOV12180523C możesz je nabyć taniej aż o ponad 200 zł od ceny regularnej. Akcja trwa do 18 maja.

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o ekspresach do kawy, zastanawiasz się, jaki model byłby najlepszy dla Ciebie, zapoznaj się z tym artykułem.

Ekspres Philips Grind & Brew HD7767/00

Przelewowy ekspres Philips Grind & Brew HD7767/00 ma wbudowany młynek żarnowy z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren. Urządzenie wyposażone jest w plastikowy filtr wielorazowy, do którego należy włożyć dodatkowo filtr papierowy. Zaparzana kawa przelewa się wprost do dzbanka. Dzięki funkcji podtrzymywania temperatury, możesz pić napar nawet kilka godzin później, w przyjemnej, ciepłej temperaturze.

Ekspres Philips Grind & Brew HD7767/00

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Podtrzymanie temperatury – płyta grzejna, Blokada kapania, Regulacja mocy kawy, Automatyczne wyłączenie
  • Pojemność naczynia: 1,2 l
  • Wymiary: 27,7 x 21,2 x 44 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 919,00 zł Cena: 706,50 zł Przejdź do sklepu