poniedziałek, 27 maja

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zwykle w tym kontekście myślimy o zamontowaniu kamery, jednak gdy przychodzi co do czego, nie umiemy poradzić sobie ze zbyt dużym wachlarzem możliwości. Ale już nie musisz się zastanawiać nad wyborem odpowiedniej kamery do domu – na polski rynek trafiła kamera Synology, która ma wszystko, czego potrzebujesz.

Fot. Synology

Dobra do wewnątrz i na zewnątrz. Sprawdzi się u ciebie w domu, jak i w twojej firmie. Popilnuje parkingu, magazynu, ale i ogrodu, domowego biura czy salonu. Nowa kamera Synology BC500 już do nas trafiła i podbija serca Polaków.

Nowość od Synology zadba o bezpieczeństwo twoje i twojego domu lub biznesu

Działanie kamery IP Synology BC500 opiera się o algorytmy sztucznej inteligencji. Ich zadanie to zarówno dbanie o prywatność danych, jak i o wysyłanie odpowiednich alertów na czas. Ma to umożliwić użytkownikowi możliwie najszybszą reakcję zawsze wtedy, gdy dzieje się coś niepożądanego.

Kamera ma liczne udogodnienia, jak wykrywanie osób i pojazdów, identyfikacja włamań czy Instant Search. Funkcje te umożliwiają użytkownikom bardziej niezawodną identyfikację potencjalnych zagrożeń, ale też szybkie badanie obszarów zainteresowania. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość sprawnego wyszukiwania i pobierania odpowiednich nagrań.

Kamery BC500 to doskonałe kamery IP dla każdej firmy i organizacji. Kamery te w połączeniu z aplikacją Synology Surveillance Station zapewniają niezrównany komfort użytkowania. Zaawansowane funkcje, od wdrożenia po monitorowanie i archiwizację nagrań, są łatwo dostępne dla klientów, gwarantując spełnienie potrzeb w zakresie bezpieczeństwa

— podkreśla Lori Hsieh, menedżer produktu ds. urządzeń Synology Camera.

Fot. Synology

To teraz technikalia

Czytasz, zachwycasz się, ale jednocześnie chcesz zapytać – no dobra, ale co ta kamera właściwie ma? Spieszę z odpowiedzią. Najnowsza kamera Synology została wyposażona w matrycę o rozdzielczości 5 megapikseli. Rejestruje ona obraz w parametrach 2880×1620 z szybkością 30 kl./s (FPS) i ma kąt widzenia 110° w poziomie. Możesz więc liczyć na dobre odwzorowanie szczegółów, szeroki zasięg urządzenia i płynny obraz wideo.

Nie koniec na tym. Kamera Synology BC500 ma też odporność na pył i wodę na poziomie klasy IP67. Sprawdzi się więc zawsze, niezależnie od aktualnych warunków pogodowych. Doskonale radzi sobie nie tylko w dzień, ale i nocą, bowiem zakres rejestrowania obrazu w ciemności wynosi tu do aż 30 metrów. Ponadto, nowa kamera Synology ma wielokrotną ekspozycję HDR, co pozytywnie wpływa na jakość nagrań.

Fot. Synology

Chcesz sprawić sobie taką kamerę? Wyśledziłam, że jest ona dostępna nie tylko u dystrybutorów, ale i bezpośrednio w sklepie producenta.

Koniecznie sprawdź też: Biedronka zaszalała – sprzedaje hita ostatnich lat! Połowa już wyprzedana

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.