Takiego popytu nie spodziewała się chyba nawet sama Biedronka. Rzuciła hulajnogi elektryczne i połowa modeli już się wyprzedała! Sprawdzam więc, co zostało.

Jeździsz albo podziwiasz jeżdżących – trzeciej opcji nie przewiduję. Hulajnogi elektryczne opanowały duże miasta i coraz częściej pojawiają się też w mniejszych miejscowościach. Nie ma się co dziwić – to innowacyjne pojazdy, które mają więcej zalet niż wad.

Hulajnoga elektryczna – warto?

Zastanawiasz się, czy warto kupić hulajnogę elektryczną? Jeśli zależy ci na ograniczaniu emisji spalin, to będzie to pojazd dla ciebie. Ale to oczywiście niejedyna cecha hulajnóg elektrycznych. Warto bowiem wiedzieć, że nie są to urządzenia trudne w obsłudze ani nie wymagają jakichś szczególnych umiejętności. Przeciwnie, wystarczy tylko umieć stać na dwóch nogach i naciskać przyciski na panelu sterowania. No dobra, trochę orientacji w terenie, znajomość zasad i przepisów drogowych oraz dobry refleks też bywają przydatne.

Niezaprzeczalnym plusem jest też ich rozmiar. Zwykle są kompaktowe (choć znacznie większe od pojazdów napędzanych wyłącznie siłą mięśni użytkownika) i mają możliwość składania. A to czyni je pojazdami idealnymi do zatłoczonych miast, ale i na wyjazdy w celach turystycznych. Hulajnogi elektryczne są też tańsze w eksploatacji niż np. samochody. Nie trzeba płacić za paliwo ani za parkowanie. A jeśli do tego dodamy naturalną funkcję omijania korków, zyskujemy hita ostatnich kilku lat.

Hulajnogi elektryczne z Biedronki

Biedronka dobrze wie, jak popularne w ostatnich latach stały się hulajnogi elektryczne. Nic więc dziwnego, że postanowiła mieć je w swojej ofercie. Co kupimy w internetowym sklepie Biedronka Home? Oto wybrane modele, które są dziś dostępne w tym lubianym dyskoncie.

Hulajnoga elektryczna RAZOR C25

Ten model to wyposażona w przesunięte koła RAZOR hulajnoga. Zastosowano w niej przednią oponę pneumatyczną SuperCushio o średnicy 12,5″ (318 mm) oraz tylną oponę pneumatyczną o średnicy 8,5″ (216 mm), co ma gwarantować komfortową jazdę nawet na nierównej drodze. Jej zasięg to aż 25 km na jednym ładowaniu, co czyni ten pojazd idealnym dla osób dojeżdżających do pracy lub podróżujących po mieście. Jest napędzana silnikiem o mocy 250 W. Napęd na tylne koła ma zapewniać stabilność i precyzyjne prowadzenie. Do dyspozycji użytkownika są 2 tryby prędkości oraz hamulce elektryczne na przednim kole i nożny hamulec na tylnym.

hulajnogi elektryczne

Hulajnoga została wyposażona w reflektor, tylne światło i wyświetlacz LED, który wskazuje prędkość i żywotność baterii. Co ważne – składa się, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą w podróż lub przechować w niewielkim pomieszczeniu. Dodatkowo, pojazd ma chowaną stalową podpórkę, która umożliwia stabilne zaparkowanie hulajnogi.

Kupisz ją tutaj za 1999 zł zamiast 3499 zł.

Hulajnoga elektryczna PRIME3 EES23

Mamy tu 3-stopniową regulację prędkości, hamulec elektroniczny i tylny hamulec nożny, a także funkcję tempomatu. Producent zastosował w tej hulajnodze 8-calowe pompowane koło dętkowe oraz tylne koło typu „honeycomb”. Pojazd poradzi sobie z pokonywaniem kąta nachylenia terenu do 8 stopni. Zasięg tej hulajnogi to maksymalnie 15 km.

PRIME3 EES23

Pełne naładowanie wbudowanego akumulatora trwa około 4 godzin. Za komfort użytkowania tego jednośladu odpowiada czytelny wyświetlacz LED.

Kupisz ją tutaj za 1799 zł.

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX9

Ten pojazd został wyposażony w pompowane, antywybuchowe koła o średnicy 10 cali, co ma gwarantować dobry komfort jazdy nawet po nierównym terenie. Silnik o mocy szczytowej aż 850 W (500 W mocy znamionowej) dostarcza wystarczającą moc, by hulajnoga mogła osiągnąć prędkość do 20 km/h, czyli zgodną z obowiązującymi przepisami. Potrójny układ hamulcowy Maximum Safe Brake ma zapewniać skuteczne i bezpieczne hamowanie. Dodatkowym, przydatnym wyposażeniem jest oświetlenie LED oraz dzwonek ręczny.

Biedronka i hulajnogi elektryczne – czy to się może udać?

Zasięg tej hulajnogi to aż 45 km na jednym ładowaniu, co sprawia, że jest ona idealna zarówno do codziennego dojazdu do pracy, jak i na dłuższe wycieczki. Dzięki wymiennej, pojemnej baterii z funkcją ładowania zewnętrznego łatwo ją wymienić, gdy się wyczerpie, by kontynuować podróż. Dodatkowym atutem tej hulajnogi jest jej szybkie składanie, co pozwala na łatwe przechowywanie i transport.

Kupisz ją tutaj za 3449 zł.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 2022

Ten model został wyposażony w silnik o mocy 350 W (700 W mocy szczytowej) – to moc wystarczająca, by pokonywać nawet trudniejsze trasy i osiągać oczekiwane prędkości. Dzięki dużej pojemności baterii – 15 Ah – hulajnoga oferuje długi zasięg jazdy, bez konieczności częstego ładowania. Dodatkowym atutem pojazdu są duże koła (o średnicy 10 cali), których zadaniem jest zapewnianie dobrej amortyzacji. Ponadto, urządzenie ma 2 rodzaje hamulców – elektryczny i mechaniczny.

hulajnoga elektryczna z Biedronki

Hulajnoga posiada wygodny system składania, co ułatwia jej przechowywanie i transportowanie. Ponadto, jej konstrukcja jest odpowiednia również dla wysokich osób i ma zapewniać komfortową pozycję podczas jazdy. Pojazd wyposażono w stałe i pulsacyjne oświetlenie oraz duży wyświetlacz.

Kupisz ją tutaj za 2799 zł.

Hulajnoga elektryczna Motus Pro 8,5 Lite

Pojazd wyposażono w silnik o mocy 350 W i maksymalnej mocy szczytowej na pioziomie 700 W. W hulajnodze zastosowano amortyzatory przednie i tylne, które mają skutecznie absorbować wszelkie nierówności czy wyboje na drodze. Zadbano też o 3 światła z przodu i 2 z tyłu. Maksymalny zasięg tego modelu to 35 km, a maksymalna prędkość – 20 km/h.

Biedronka i hulajnogi elektryczne – czy to się może udać?

Producent chwali się, że w tym modelu zastosował też wygodny system składania. Co ważne, pojazd ma czytelny wyświetlacz. Pokazuje on najważniejsze parametry, takie jak poziom naładowania baterii, przejechany dystans, obrotomierz i wybrany bieg.

Kupisz ją tutaj za 3299 zł.

Hulajnoga elektryczna Spokey Volver+

Na otarcie łez proponuję więc zerknąć też na tę niedrogą hulajnogę. Pozwala ona na przejechanie nawet 22 km na jednym naładowaniu. Rozwija prędkość do 20 km/h. Pojazd wyposażono w 3 biegi: 1 bieg pozwala na rozwinięcie maksymalnej prędkości 10 km/h, 2 bieg umożliwia maksymalną prędkość na poziomie 15 km/h, a 3 bieg – 20 km/h. Hulajnoga ma wyświetlacz LED oraz gumowe koła o średnicy 8 cali.

hulajnoga elektryczna Spokey

Producent podkreśla też, że urządzenie ma funkcję tempomatu oraz Kick Start – ta ostatnia oznacza, że trzeba odepchnąć się od podłoża, by uruchomić wspomaganie. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest system szybkiego składania.

Kupisz ją tutaj za 1299 zł zamiast 1499 zł – taka cena obowiązuje wyłącznie do 25 czerwca.

To nie koniec – Biedronka ma też w ofercie rowery elektryczne! Moją opinię na ich temat znajdziesz w tym artykule.

Hulajnoga elektryczna z Biedronki cię nie przekonuje? Zerknij na te niesamowite hulajnogi!

2 replies on “Biedronka i hulajnogi elektryczne – czy to się może udać?”

Comments are closed.