Kuju PourOver – smaczna kawa na biwaku

Poranna kawa dla wielu osób jest sposobem na dobre obudzenie się. Lecz podczas wycieczek jedyne co nam pozostaje to przygotowanie termosu z kawą. Jednak jest rozwiązanie, a nazywa się Kuju PourOver. W skład Kuju wchodzi nie tylko torebka pełniąca funkcję zaparzacza, ale także i kawa.

kuju_1

Pomysłodawcą tej kampanii na Kickstarterze jest dwójka braci: Jeff oraz Justin. Obydwaj bracia uwielbiają wspinaczki górskie oraz kawę. Jednym z problemów z jakim się spotkali to właśnie świeżość kawy oraz jej dostępność. Postanowili więc sami rozwiązać ten problem.

kuju_2

kuju_3

W Kuju PourOver kryje się prostota. W niewielkiej torebce kryje się naturalna, w 100 procentach prawdziwa kawa.Wygodne mocowanie dopasowuje się do każdego kubka. Po zalaniu gorącą wodą musimy poczekać, by esencja dobrze się zaparzyła. I to tyle.

kuju_4

Pyszna, gorąca i co ważne świeża kawa – dostępna jest gdziekolwiek będziecie. Na 11 dni przed końcem tego projektu pomysłodawcy zebrali 12 912 $ z 15 000 $. Niestety jedynym problemem może okazać się cena.  Zestaw złożony z trzech torebek i kubka Kuju kosztuje 15 $. Przy sześciu torebkach z kawą cena wynosi 25 $. Wysyłka zamówionych kaw (tylko do USA) rozpocznie się na początku stycznia przyszłego roku.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/784366254/kuju-pourover-the-best-way-to-brew-coffee-in-the-o/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

kuju_5

kuju_6

kuju_7