poniedziałek, 24 czerwca

Od dzisiaj w Kauflandzie rusza promocja „Twój warsztat”. Zobacz, jakie narzędzia i elektronarzędzia możesz nabyć w atrakcyjnych cenach.

Oferta ważna od 21.04.2022 do 26.04.2022 lub do wyczerpania zapasów. Możemy znaleźć w niej dziesiątki przecenionych produktów, w tym klucze płaskie i oczkowe, wkrętarki akumulatorowe czy zestawy bitów. Oto kilka propozycji, które wpadły nam w oko.

My Project Zestaw bitów i śrubokrętów

Wszystkie narzędzia wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej. Posługiwanie się nimi ułatwiają ergonomiczne rączki wykonane z solidnego tworzywa sztucznego. Cena – tylko 39,99 zł. Możesz nabyć zestaw na tej stronie.

My Project Zestaw nożyc do cięcia stali

Niklowane nożyce ze stali chromowo-wanadowej, przeznaczone do półfabrykatów do 1,0 mm. Do wyboru trzy rodzaje kolorów. Każda para nożyc ma ergonomiczny i antypoślizgowy uchwyt. Pętelką pozwala na zawieszanie nożyc po skończonej pracy. Cena – tylko 12,99 zł. Kupisz je tutaj.

My Project Wiertarka udarowa

Wiertarka udarowa o mocy 750 W. Pracę ułatwia płynna regulacja prędkości obrotowej, która może wynosić od 50–3000 obr./min przy maksymalnym momencie obrotowym 10 Nm. Zaletą jest długi przewód zasilania – ok. 3 metrów. Cena – 99 złotych. Nabędziesz ją tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą – i zalecamy jak najszybsze zamawianie, gdyż ilość sprzętów jest ograniczona. Wszystkie propozycje znajdziesz na tej stronie.