poniedziałek, 17 czerwca

Czas świąt i rodzinnych spotkań jest coraz bliżej. Ekspres do kawy to idealny prezent dla całej rodziny. Zaparzysz w nim nie tylko małą czarną. Możesz również pobrać wrzątek na ulubiony napój.

Ekspres do kawy to jeden z podstawowych sprzętów w naszej kuchni. Umożliwia degustację doskonałej małej czarnej, jakiej nie zaparzysz w szklance. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki sprawić sobie prezent to kupno ekspresu jest strzałem w dziesiątkę. To, co wyróżnia model Krups Evidence EA8901, to front obudowy w kolorze białym, dzięki czemu doskonale wpisze się w jasne, nowoczesne wnętrza. Ponadto, urządzenie ma wpisane do pamięci wiele receptur na aromatyczną kawę. Smaczny napój przygotujesz szybko i bez wysiłku.

Ekspres Krups

W ramach przedświątecznych wyprzedaży w RTV Euro AGD można kupić ekspres do kawy Krups Evidence EA8901. Model ten dostępny jest w sprzedaży taniej aż o 700 zł. To na prawdę duża oszczędność. Nie powinno więc nikogo dziwić, że produkt ten określony jest jako hit cenowy.

Przeczytaj także o aktualnej promocji w Media Expert: ekspres Philips w dużej promocji – taniej go nie kupisz!

Ekspres Krups Evidence EA8901

Automatyczny ekspres Krups Evidence EA8901 wyposażony jest w stalowy młynek stożkowy, który ziarna zmieli zgodnie z wybraną regulacją. Urządzenie ma duży, wyjmowany zbiornik na wodę – mieści się jej tam aż 2,3 l. Dzięki temu, wygodnie obsłużysz wielu gości podczas świątecznego spotkania, bez konieczności ciągłego jej uzupełniania.

Urządzeniem steruje się wybierając odpowiednie dla nas regulacje na panelu dotykowym, który umieszczony jest w górnej części. Wyświetlacz LCD jest czytelny i intuicyjny w obsłudze. Umożliwia wybranie takich ustawień, by kawa smakowała idealnie, na przykład jej moc, temperaturę lub ilość zaparzanej kawy. Można również dostosować wielkość napoju regulując ilość wody. Bardzo praktyczne jest to, że jednocześnie można zaparzyć nie tylko dwie filiżanki espresso, ale przygotować dwie szklanki latte macchiato lub innych mlecznych napojów. Trzeba bowiem wiedzieć, że wysokość wylewki można regulować do 15 cm.

Ekspres Krups ma możliwość przygotowania ulubionego naparu, wybierając na panelu Americano, Cappuccino, Czarną Kawę, Doppio, Espresso, Espresso Doppio, Kawę XL, Latte Macchiato albo Ristretto. Ponieważ model ten wyposażony jest w dyszę parową, z jej pomocą zaparzysz swoją ulubioną herbatę. Możesz również podgrzać lub spienić mleko, na przykład do czekolady na gorąco.

Urządzenie wyposażone jest w automatyczny program czyszczenia i odkamieniania. Dzięki temu każda kolejna mała czarna będzie smakowała idealnie. Każdorazowo po użyciu czyszczony jest system spieniający, co umożliwia automatyczny cykl płukania dyszy. Ponadto ekspres na funkcję automatycznego wyłączenia oraz oszczędzania energii. Ten model ma wymiary 24 x 36 x 36 cm.

Cena: 2 699,00 zł Cena: 1 999,00 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.