niedziela, 14 lipca

Odkurzanie jest jednym z najmniej lubianych obowiązków domowych, jednak w dalszym ciągu koniecznym. Od pracochłonnego sprzątania może wybawić nas Dyson, a konkretniej najnowszy robot sprzątający. Dziś, mamy szansę kupić go znacznie taniej, niż kiedykolwiek!

Historię, a także funkcjonalność robotów sprzątających poruszałam m.in. w publikacji: Robot sprzątający z bazą – wszystko, co musisz wiedzieć. Ranking 2023. Niezależnie od tego czy nadal wahasz się nad jego zakupem, czy już polujesz na wyjątkową promocję – model od Dyson może Cię zainteresować. Zwłaszcza, że w jednej z sieci sklepów został objęty niemałą promocją!

Robot sprzątający Dyson 360 Vis Nav

Premiera najnowszego sprzętu od marki miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, a konkretniej we wrześniu. Model wywołał nie lada zainteresowanie, ale również kontrowersje związane z ceną. Nie jest tajemnicą, że przedsiębiorstwo nie należy do najtańszych, a patrząc na przekrój urządzeń konkurencji, sprzęty są raczej bliżej górnej granicy cenowej. Mimo tego, sprzęty według wielu użytkowników bronią się same, a wysokie kwoty zdają się nie odstraszać zainteresowanych. Jeśli planujesz zakup Dyson 360 Vis Nav, już teraz możesz złapać naprawdę niezłą promocję…

Fot. Dyson

Dyson 360 Vis Nav – parametry techniczne, szczegóły, cena

W przypadku sprzętów, zawsze priorytetem powinna być dla nas specyfikacja. Oczywiście, reklamy i rekomendacje bywają przekonujące, jednak co tak naprawdę potrafi robot sprzątający od Dyson?

  • Czas pracy: 50 minut
  • Czas ładowania: 150 minut
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,57 l
  • Czujniki: antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, przeszkód, ściany, wykrywający zabrudzone miejsca
  • Funkcje dodatkowe: automatyczny powrót do bazy i ładowanie, programator pracy, wirtualna ściana
  • Wi-Fi: tak
  • Filtracja: HEPA
  • Sterowanie: aplikacja mobilna, asystenci głosowi, panel
  • Tryby pracy: 4

Warto zaznaczyć, że robot sprzątający nie posiada bazy, a także funkcji mopowania.

Cena: 6599 zł 6199 złprzejdź do oferty

Nadmienię, że na oficjalnej stronie Dyson, a także w kilku sklepach u konkurencji, cena wynosi… 6999 zł. Wszystko co dobre, szybko się kończy – choć Media Expert nie poinformował o konkretnym terminie końca promocji, najpewniej powyższy model dość szybko wróci do regularnej ceny.

Może zainteresować Cię również: Jak pracują kurierzy w Święta Bożego Narodzenia?

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.