Odkurzanie jest jednym z najmniej lubianych obowiązków domowych, jednak w dalszym ciągu koniecznym. Od pracochłonnego sprzątania może wybawić nas Dyson, a konkretniej najnowszy robot sprzątający. Dziś, mamy szansę kupić go znacznie taniej, niż kiedykolwiek!

Historię, a także funkcjonalność robotów sprzątających poruszałam m.in. w publikacji: Robot sprzątający z bazą – wszystko, co musisz wiedzieć. Ranking 2023. Niezależnie od tego czy nadal wahasz się nad jego zakupem, czy już polujesz na wyjątkową promocję – model od Dyson może Cię zainteresować. Zwłaszcza, że w jednej z sieci sklepów został objęty niemałą promocją!

Robot sprzątający Dyson 360 Vis Nav

Premiera najnowszego sprzętu od marki miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, a konkretniej we wrześniu. Model wywołał nie lada zainteresowanie, ale również kontrowersje związane z ceną. Nie jest tajemnicą, że przedsiębiorstwo nie należy do najtańszych, a patrząc na przekrój urządzeń konkurencji, sprzęty są raczej bliżej górnej granicy cenowej. Mimo tego, sprzęty według wielu użytkowników bronią się same, a wysokie kwoty zdają się nie odstraszać zainteresowanych. Jeśli planujesz zakup Dyson 360 Vis Nav, już teraz możesz złapać naprawdę niezłą promocję…

Robot sprzątający DYSON 360 Vis Nav
Fot. Dyson

Dyson 360 Vis Nav – parametry techniczne, szczegóły, cena

W przypadku sprzętów, zawsze priorytetem powinna być dla nas specyfikacja. Oczywiście, reklamy i rekomendacje bywają przekonujące, jednak co tak naprawdę potrafi robot sprzątający od Dyson?

  • Czas pracy: 50 minut
  • Czas ładowania: 150 minut
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,57 l
  • Czujniki: antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, przeszkód, ściany, wykrywający zabrudzone miejsca
  • Funkcje dodatkowe: automatyczny powrót do bazy i ładowanie, programator pracy, wirtualna ściana
  • Wi-Fi: tak
  • Filtracja: HEPA
  • Sterowanie: aplikacja mobilna, asystenci głosowi, panel
  • Tryby pracy: 4

Warto zaznaczyć, że robot sprzątający nie posiada bazy, a także funkcji mopowania.

Robot sprzątający DYSON 360 Vis Nav

Cena: 6599 zł 6199 złprzejdź do oferty

Nadmienię, że na oficjalnej stronie Dyson, a także w kilku sklepach u konkurencji, cena wynosi… 6999 zł. Wszystko co dobre, szybko się kończy – choć Media Expert nie poinformował o konkretnym terminie końca promocji, najpewniej powyższy model dość szybko wróci do regularnej ceny.

Może zainteresować Cię również: Jak pracują kurierzy w Święta Bożego Narodzenia?

Materiał zawiera linki partnerskie.