Ekspres do kawy w Auchan – w tej cenie nie kupisz u konkurencji

Promocja się dopiero zaczęła, ale zdradzę, że ekspres do kawy w Auchan, można kupić w naprawdę dobrej cenie. Wiem, bo sprawdziłam.

Ekspres automatyczny to sprzęt o wielu możliwościach i zaprogramowanych funkcjach. Każdy, kto skosztował choć raz takiej kawy, wie jaką to daje przyjemność degustowania. Urządzenie może zaparzyć wiele specjałów, ale zawsze ich bazą jest mocne i aromatyczne espresso. Takiego naparu nie zaparzysz ani w szklance, ani nawet w ekspresie przelewowym. Zapraszam do przeglądu najnowszej oferty sklepów Auchan.

Ekspres do kawy w Auchan

Od czwartku 19 października do wtorku 31 października w Auchan można nabyć kilka ekspresów do kawy. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie, na promocyjnych półkach stoi obok siebie wiele różnych modeli. Można wybrać kapsułkowy ekspres Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B31, przelewowy ekspres do kawy Qilive Q.5630 z elektronicznym wyświetlaczem lub kolbowy Zelmer Milano ZCM6255. Ponadto można zdecydować się na wybór jednego z kliku automatycznych urządzeń.

Ekspres automatyczny Krups Evidence EA8908

Ekspres automatyczny Krups Evidence EA8908 wyposażony jest w stalowy młynek żarnowy, który oferuje trzy poziomy zmielenia ziaren. Czytelny wyświetlacz OLED jest łatwy w obsłudze. Za jednym dotknięciem można wybrać Espresso, Long Coffee, Cappuccino, Latte Macchiato. Możliwe jest również parzenie herbaty lub ziół. Jednocześnie można zaparzyć jedną lub dwie porcje naparu, nawet w ulubionym wysokim kubku (do 15 cm). Zbiornik na kawę ma pojemność 250 gram, natomiast do pojemnika na wodę można jej wlać aż 2,5 l. Ekspres Krups Evidence EA8908 w sklepie Auchan można kupić za 2199 zł. Identyczny model jest do kupienia u konkurencji, na przykład w sklepie Neonet, za cenę 2299,99 zł.

Ekspres automatyczny Amica CT 5013

Ekspres automatyczny Amica CT 5013

Stalowy młynek w ekspresie automatycznym Amica CT 5013 ma możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren. Ponadto można regulować ilość zaparzanej kawy, jej moc oraz temperaturę. Planując zakup tego modelu trzeba mieć na uwadze, że panel dotykowy umiejscowiony jest od góry. Umożliwia on wybór Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato i gorącej wody. Aby przygotować kawy białe wystarczy wlać mleko do pojemnika i wsunąć rurkę łączącą go z ekspresem. Zbiornik ten ma pojemność 0,6 l i można przechowywać w lodówce.

Trafia się okazja, by nabyć ekspres Amica CT 5013 w sklepie Auchan za 1349,99. Taki sam model można obecnie kupić najtaniej w sklepie OleOle za 1499 zł. W większości innych hipermarketów, na przykład w RTV Euro AGD, gdzie produkt okrzyknięty jest hitem cenowym, można go nabyć za 1599 zł.

Ekspres kolbowy Zelmer Milano ZCM6255

Ekspres Zelmer Milano ZCM6255

Do kolby ekspresu Zelmer Milano ZCM6255 można wsypać porcję zmielonych ziaren. Można również użyć gotową, sprasowaną saszetkę Pods, co przyspieszy czas degustacji. Za jednym razem można zaparzyć dwa Espresso. Aby przygotować specjały kawowe należy użyć dyszy, za pomocą której można podgrzać lub spienić mleko. U góry znajduje się podgrzewana półeczka, na którą można odstawiać filiżanki. Dzięki temu są zawsze pod ręką, a espresso nie wychłodzi się zbyt szybko.

Aktualnie model Zelmer Milano ZCM6255 można nabyć w Auchan za 499 zł. Jest to atrakcyjna cena, bowiem jak podpatrzyłam u konkurencji najtaniej można go kupić za 589 zł w MaxElektro lub w innych hipermarketach, na przykład RTV Ruro AGD za 679 zł.

Chciałbyś kupić najlepszy dla siebie ekspres, ale zastanawiasz się jaki model wybrać? Przeczytaj nasz poradnik.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!