Budżetowy odkurzacz bezprzewodowy? Tego modelu Bosch taniej nie kupisz

Chęć posiadania nowszych sprzętów to naturalna kolej rzeczy – zwłaszcza w perspektywie tak wielu innowacji na rynku. Planowałeś kupić bezprzewodowy odkurzacz pionowy? W jednej z sieci sklepów pojawiła się nie lada promocja, a mowa tu o modelu od Bosch. Sprawdź, co potrafi oraz ile możesz zaoszczędzić.

Technologia rozwija się niczym pędzący wagon, a na rynku niemal codziennie pojawia się masa nowych produktów. Marketingowe obietnice to jedno, ale pewne funkcje nowoczesnych sprzętów naprawdę mogą ułatwiać życie. Zwłaszcza, gdy mowa o większym komforcie, oszczędności czasu i nie tylko. Wśród najmniej lubianych obowiązków na myśl przychodzi mi m.in. sprzątanie, które spędza sen z powiek niejednemu gospodarzowi. Jeśli tak jak i ja, masz dość zbędnych przewodów i ograniczeń związanych z odkurzaniem, najnowsza promocja na pionowy model w jednej z sieci sklepów może być dla Ciebie atrakcyjna.

Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo BBH32101

Pora przedstawić dzisiejszego bohatera, a mowa tu o pionowym odkurzaczu z dodatkową funkcją odkurzania ręcznego. Bosch Flexxo BBH32101 wyposażono w elektroszczotkę (do 3.500 obr./ min.) oraz akumulator litowo-jonowy pozwalający na około 50 minut sprzątania. Do dyspozycji mamy aż 2 tryby pracy, a dzięki zastosowaniu filtra, jest on dobrym wyborem również dla alergików. Aby umożliwić wymiecenie zabrudzeń z kilku rodzajów powierzchni oraz niedostępnych miejsc, producent dorzucił do zestawu ssawkę kombi 2in1 oraz teleskopową ssawkę szczelinową.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo BBH32101

Parametry techniczne:

  • Długość pracy/ładowania: 50 minut/300 minut
  • Akumulator: litowo-jonowy
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l
  • Dodatkowe funkcje: odkurzacz ręczny
  • Filtr: antyalergiczny, zmywalny
  • Napięcie akumulatora: 21,6 V
  • Wymiary: 115 x 26,5 (W x S)

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo BBH32101 – gdzie najtaniej?

Sprzęt udało mi się znaleźć na promocji (trwającej od 19/10 do 01/11) w sieci sklepów Auchan. Aktualna cena odkurzacza wynosi 599 zł (regularna 789 zł). Zważając na liczne akcje rabatowe w sieciach sklepów, które często okazują się być marną oszczędnością, postanowiłam zestawić to ze średnimi cenami urządzenia. Aż trudno uwierzyć, ale wahają się od 699 zł do… 1 199 zł.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch

Szczegóły dotyczące powyższych ofert znajdziesz pod tym linkiem. Myślę, że promocyjna oferta jest jedną z nielicznych okazji na zakup modelu w tak dobrej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób działa odkurzacz bezprzewodowy, a także zapoznać się z najnowszymi sprzętami na rynku, zajrzyj do: Odkurzacz bezprzewodowy – te modele warto kupić w 2023 roku.