Chęć posiadania nowszych sprzętów to naturalna kolej rzeczy – zwłaszcza w perspektywie tak wielu innowacji na rynku. Planowałeś kupić bezprzewodowy odkurzacz pionowy? W jednej z sieci sklepów pojawiła się nie lada promocja, a mowa tu o modelu od Bosch. Sprawdź, co potrafi oraz ile możesz zaoszczędzić.

Technologia rozwija się niczym pędzący wagon, a na rynku niemal codziennie pojawia się masa nowych produktów. Marketingowe obietnice to jedno, ale pewne funkcje nowoczesnych sprzętów naprawdę mogą ułatwiać życie. Zwłaszcza, gdy mowa o większym komforcie, oszczędności czasu i nie tylko. Wśród najmniej lubianych obowiązków na myśl przychodzi mi m.in. sprzątanie, które spędza sen z powiek niejednemu gospodarzowi. Jeśli tak jak i ja, masz dość zbędnych przewodów i ograniczeń związanych z odkurzaniem, najnowsza promocja na pionowy model w jednej z sieci sklepów może być dla Ciebie atrakcyjna.

Fot. Adobe Stock/Prostock-studio

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo BBH32101

Pora przedstawić dzisiejszego bohatera, a mowa tu o pionowym odkurzaczu z dodatkową funkcją odkurzania ręcznego. Bosch Flexxo BBH32101 wyposażono w elektroszczotkę (do 3.500 obr./ min.) oraz akumulator litowo-jonowy pozwalający na około 50 minut sprzątania. Do dyspozycji mamy aż 2 tryby pracy, a dzięki zastosowaniu filtra, jest on dobrym wyborem również dla alergików. Aby umożliwić wymiecenie zabrudzeń z kilku rodzajów powierzchni oraz niedostępnych miejsc, producent dorzucił do zestawu ssawkę kombi 2in1 oraz teleskopową ssawkę szczelinową.

Parametry techniczne:

  • Długość pracy/ładowania: 50 minut/300 minut
  • Akumulator: litowo-jonowy
  • Pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l
  • Dodatkowe funkcje: odkurzacz ręczny
  • Filtr: antyalergiczny, zmywalny
  • Napięcie akumulatora: 21,6 V
  • Wymiary: 115 x 26,5 (W x S)

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo BBH32101 – gdzie najtaniej?

Sprzęt udało mi się znaleźć na promocji (trwającej od 19/10 do 01/11) w sieci sklepów Auchan. Aktualna cena odkurzacza wynosi 599 zł (regularna 789 zł). Zważając na liczne akcje rabatowe w sieciach sklepów, które często okazują się być marną oszczędnością, postanowiłam zestawić to ze średnimi cenami urządzenia. Aż trudno uwierzyć, ale wahają się od 699 zł do… 1 199 zł.

Szczegóły dotyczące powyższych ofert znajdziesz pod tym linkiem. Myślę, że promocyjna oferta jest jedną z nielicznych okazji na zakup modelu w tak dobrej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób działa odkurzacz bezprzewodowy, a także zapoznać się z najnowszymi sprzętami na rynku, zajrzyj do: Odkurzacz bezprzewodowy – te modele warto kupić w 2023 roku.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.