Ekspres przelewowy czy kapsułkowy? Oto promocyjne propozycje Auchan

Lubisz smakować kawę? Ekspres przelewowy lub kapsułkowy – aktualnie w Auchan można wybierać i przebierać.

Ekspres do kawy towarzyszy wielu z nas przez cały dzień. Rano lubimy mocniejsze espresso, po południu kawę smakową lub mleczną. Aktualnie w sklepie Auchan w promocyjnej cenie można kupić wszystkie modele ekspresów: kapsułkowy, przelewowy, kolbowy i w pełni automatyczny. Akcja wyprzedażowa trwa od 19 października 2023 do 1 listopada 2023. Czasu jest więc dość, by się zastanowić i wybrać model, który będzie nam najbardziej odpowiadał.

Ekspres przelewowy do kawy Q.5630 Qilive

Ekspres przelewowy do kawy Q.5630 Qilive

Ekspres przelewowy do kawy Q.5630 Qilive o mocy 900 W wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 1,5 l. Na szklanym dzbanku oznaczony jest wskaźnik poziomu wody. Do zbiornika na kawę należy wsypać kawę mieloną, a ekspres pobierze ją automatycznie. Elektroniczny wyświetlacz umożliwia ustawienie czasu na zegarze. Można też zaprogramować czas przygotowania naparu. Ponadto można regulować intensywność smaku wybierając odpowiednie ustawienie na panelu dotykowym. Urządzenie ma bardzo długą, bo aż czteroletnią, gwarancję.

Promocja na ekspres przelewowy do kawy Q.5630 Qilive w sklepach Auchan zaczęła się we czwartek, 19 października i potrwa do końca miesiąca.

Ekspres kapsułkowy KP1A3B31 Dolce Gusto

Ekspres kapsułkowy KP1A3B31 Dolce Gusto

Kapsułkowy ekspres KP1A3B31 Dolce Gusto o mocy 1500 W wyposażony został w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 0,8 l. Aby uruchomić urządzenie należy najpierw włożyć wybraną kapsułkę Nescafe do komory, a następnie przesunąć małą dźwignię. Tackę ociekową można regulować na jednym z trzech poziomów, dzięki czemu można napić się zarówno małego espresso jak i innego napoju z dużego kubka.

Warto wiedzieć, że kapsułek jest prawdziwa mnogość. Dzięki temu możliwe jest degustowanie zarówno małej czarnej, jak i kaw smakowych, czekolady na gorąco lub herbaty. Urządzenie KP1A3B31 Dolce Gusto można nabyć w promocyjnej cenie w Auchan za 259 zł. Szukając tego modelu u konkurencji znalazłam identyczny model w wielu sklepach. Można go na przykład nabyć w RTV Euro AGD za kwotę 329 zł, gdzie został okrzyknięty hitem cenowym.

Wolisz ekspres przelewowy z młynkiem? Sprawdź, jakie modele są dostępne na rynku.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!