Tym wielofunkcyjnym narzędziem można ciąć i szlifować w betonie, kamieniu, metalu i nawet drewnie. Aktualnie akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi jest w sprzedaży w dobrej cenie. Inny model szlifierki pojawi się w promocji od jutra w sklepach stacjonarnych Lidl.

Akumulatorowa szlifierka kątowa to narzędzie wielofunkcyjne. Wszystko zależy od rodzaju wybranej tarczy. To ona umożliwia obróbkę na przykład kamienia czy betonu. Sprawdzi się także do cięcia lub szlifowania metalu. Wybierając tarczę łańcuchową można ciąć również drewno. To, że wyposażona jest w akumulator zwiększa komfort pracy. Ponadto nie jesteśmy uzależnieni od źródła prądu i nie przeszkadza ciągnący się kabel.

Aktualnie akumulatorową szlifierkę kątową Ryobi, można kupić w promocyjnej cenie w Leroy Merlin za 359 zł, czyli o 80 zł taniej względem ceny regularnej. Okazja na tańsze zakupy będzie do wtorku 24 października. Szlifierka kątowa marki Parkside od jutra, od soboty 21 października, trafi na sklepowe półki do placówek stacjonarnych Lidl. Będzie można ją nabyć już za 99 zł. Promocja potrwa do środy 25 października.

Zastanawiasz się jaką akumulatorową szlifierkę kątową wybrać? Zapoznaj się z rankingiem najlepszych modeli.

Akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi One+ RAG18125-0

Akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi One+ RAG18125-0

Akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi One+ RAG18125-0 przeznaczona jest do tarcz o średnicy 125 mm. Wyposażona jest w blokadę wrzeciona, co ułatwia bez narzędziową wymianę tarcz. Dodatkowy uchwyt zwiększa możliwość manipulacji urządzeniem. Szlifierka Ryobi zasilana jest przez litowo-jonową baterię o napięciu 18 V.

Specyfikacja techniczna

  • Średnica otworu tarczy: 22,2 mm
  • Średnia prędkość pracy: 9 000 obr./min.
  • Waga: 2,823

Cena: 439,00 zł Cena: 359,00 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa Parkside

Szlifierka kątowa Parkside

Szlifierka kątowa Parkside o mocy 1200 W dostosowana jest do używania tarcz przecinających i ściernic o średnicy 125 mm oraz drucianych szczotek. Ponadto blokada wrzeciona Spindle Lock ułatwia wymianę tarcz. Liczbę obrotów można regulować na sześciostopniowej skali. Zestaw zawiera: metalową tarczę do cięcia o średnicy 125 mm, klucz do mocowania oraz zestaw zapasowych szczotek węglowych.

Specyfikacja techniczna

  • zmienna prędkość obrotowa 3,000-12,000 rpm
  • długość gwintu wrzeciona szlifierskiego: maks. 12 mm
  • gwint wrzeciona szlifierskiego: M14
  • poziom ciśnienia akustycznego: 90,2 dB (A)
  • poziom mocy akustycznej: 101,2 dB (A)
  • całkowita wartość wibracji: 6,95 m/s²

Cena: 139,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź również, jakie modele szlifierek kątowych znalazły się w rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!