Tym wielofunkcyjnym narzędziem można ciąć i szlifować w betonie, kamieniu, metalu i nawet drewnie. Aktualnie akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi jest w sprzedaży w dobrej cenie. Inny model szlifierki pojawi się w promocji od jutra w sklepach stacjonarnych Lidl.

Akumulatorowa szlifierka kątowa to narzędzie wielofunkcyjne. Wszystko zależy od rodzaju wybranej tarczy. To ona umożliwia obróbkę na przykład kamienia czy betonu. Sprawdzi się także do cięcia lub szlifowania metalu. Wybierając tarczę łańcuchową można ciąć również drewno. To, że wyposażona jest w akumulator zwiększa komfort pracy. Ponadto nie jesteśmy uzależnieni od źródła prądu i nie przeszkadza ciągnący się kabel.

Aktualnie akumulatorową szlifierkę kątową Ryobi, można kupić w promocyjnej cenie w Leroy Merlin za 359 zł, czyli o 80 zł taniej względem ceny regularnej. Okazja na tańsze zakupy będzie do wtorku 24 października. Szlifierka kątowa marki Parkside od jutra, od soboty 21 października, trafi na sklepowe półki do placówek stacjonarnych Lidl. Będzie można ją nabyć już za 99 zł. Promocja potrwa do środy 25 października.

Zastanawiasz się jaką akumulatorową szlifierkę kątową wybrać? Zapoznaj się z rankingiem najlepszych modeli.

Akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi One+ RAG18125-0

Akumulatorowa szlifierka kątowa Ryobi One+ RAG18125-0 przeznaczona jest do tarcz o średnicy 125 mm. Wyposażona jest w blokadę wrzeciona, co ułatwia bez narzędziową wymianę tarcz. Dodatkowy uchwyt zwiększa możliwość manipulacji urządzeniem. Szlifierka Ryobi zasilana jest przez litowo-jonową baterię o napięciu 18 V.

Specyfikacja techniczna

  • Średnica otworu tarczy: 22,2 mm
  • Średnia prędkość pracy: 9 000 obr./min.
  • Waga: 2,823

Cena: 439,00 zł Cena: 359,00 zł Przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa Parkside

Szlifierka kątowa Parkside o mocy 1200 W dostosowana jest do używania tarcz przecinających i ściernic o średnicy 125 mm oraz drucianych szczotek. Ponadto blokada wrzeciona Spindle Lock ułatwia wymianę tarcz. Liczbę obrotów można regulować na sześciostopniowej skali. Zestaw zawiera: metalową tarczę do cięcia o średnicy 125 mm, klucz do mocowania oraz zestaw zapasowych szczotek węglowych.

Specyfikacja techniczna

  • zmienna prędkość obrotowa 3,000-12,000 rpm
  • długość gwintu wrzeciona szlifierskiego: maks. 12 mm
  • gwint wrzeciona szlifierskiego: M14
  • poziom ciśnienia akustycznego: 90,2 dB (A)
  • poziom mocy akustycznej: 101,2 dB (A)
  • całkowita wartość wibracji: 6,95 m/s²

Cena: 139,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź również, jakie modele szlifierek kątowych znalazły się w rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.