Odkurzacze Samsunga od lat są jednymi z najchętniej wybieranych urządzeń. Wysoka jakość wykonania i niezawodność to cechy, do których dąży ten topowy producent. Jeżeli planujesz zakup odkurzacza, to może być to dla Ciebie ciekawa oferta.

Silnik z dużą mocą ssącą to recepta na łatwe sprzątanie

SAMSUNG VS20T7532T1 Jet 75 Pet został wyposażony w silnik o mocy aż 550 W, co przekłada się na 220 W mocy ssącej. Dzięki temu odkurzacz z łatwością ma wessać cały brud niezależnie od rodzaju sprzątanej podłogi. Do dyspozycji mamy również 3-stopniową regulację mocy.

W silniku znajdują się cylindry z 27 otworami dla powietrza, w których tworzą się cyklony ograniczając stratę mocy ssącej. Technologia Jet Cyclone, pozwala na wychwytywanie drobnych cząsteczek, które następnie osiadają w worku HEPA.

Duża moc może wiązać się często z krótką pracą na jednym ładowaniu. Jednak ten model, według zapewnień producent ma wytrzymać nawet 60 minut ciągłego sprzątania. W połączeniu z brakiem potrzeby ciągnięcia za sobą kabla, to świetny przepis na szybkie sprzątania.

Trzeba jednak pamiętać, że odkurzacze bezprzewodowe służą do rutynowego sprzątania. Po godzinnym odkurzaniu będzie trzeba poczekać 3,5 godziny, aby bateria naładowały się ponownie.

Cena urządzenie do 1 999,99 złotych.

Akcesoria w zestawie

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprzątać elektroszczotką, to po przesiadce na Jet 75 Pet odkryjecie, jak technologia poszła do przodu w przeciągu kilku lat. Są to obrotowe wałki, które wspomagają podrywanie nieczystości z podłogi, czyniąc odkurzanie efektywniejsze.

Dodatkowo mamy w zestawie również mini elektroszczotkę, dzięki czemu możemy precyzyjniej sprzątnąć wąskie przestrzenie czy meble. Nie zabrakło również ssawki szczelinowej, ssawko-szczotki uniwersalnej i tradycyjnej szczotki, która ułatwia usuwanie kurzu.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.