Odkurzacze Samsunga od lat są jednymi z najchętniej wybieranych urządzeń. Wysoka jakość wykonania i niezawodność to cechy, do których dąży ten topowy producent. Jeżeli planujesz zakup odkurzacza, to może być to dla Ciebie ciekawa oferta.

Silnik z dużą mocą ssącą to recepta na łatwe sprzątanie

SAMSUNG VS20T7532T1 Jet 75 Pet został wyposażony w silnik o mocy aż 550 W, co przekłada się na 220 W mocy ssącej. Dzięki temu odkurzacz z łatwością ma wessać cały brud niezależnie od rodzaju sprzątanej podłogi. Do dyspozycji mamy również 3-stopniową regulację mocy.

W silniku znajdują się cylindry z 27 otworami dla powietrza, w których tworzą się cyklony ograniczając stratę mocy ssącej. Technologia Jet Cyclone, pozwala na wychwytywanie drobnych cząsteczek, które następnie osiadają w worku HEPA.

Duża moc może wiązać się często z krótką pracą na jednym ładowaniu. Jednak ten model, według zapewnień producent ma wytrzymać nawet 60 minut ciągłego sprzątania. W połączeniu z brakiem potrzeby ciągnięcia za sobą kabla, to świetny przepis na szybkie sprzątania.

Trzeba jednak pamiętać, że odkurzacze bezprzewodowe służą do rutynowego sprzątania. Po godzinnym odkurzaniu będzie trzeba poczekać 3,5 godziny, aby bateria naładowały się ponownie.

Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20T7532T1 Jet 75 Pet

Cena urządzenie do 1 999,99 złotych.

Akcesoria w zestawie

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprzątać elektroszczotką, to po przesiadce na Jet 75 Pet odkryjecie, jak technologia poszła do przodu w przeciągu kilku lat. Są to obrotowe wałki, które wspomagają podrywanie nieczystości z podłogi, czyniąc odkurzanie efektywniejsze.

Dodatkowo mamy w zestawie również mini elektroszczotkę, dzięki czemu możemy precyzyjniej sprzątnąć wąskie przestrzenie czy meble. Nie zabrakło również ssawki szczelinowej, ssawko-szczotki uniwersalnej i tradycyjnej szczotki, która ułatwia usuwanie kurzu.

Materiał zawiera linki partnerskie.