poniedziałek, 20 maja

Masz artystyczną duszę i lubisz tworzyć dzieła, które zachwycają innych? Ekspres DeLonghi Ci to umożliwi, tym bardziej, że jest teraz w promocji.

Kolbowe ekspresy stworzone są dla tych, którzy uwielbiają samodzielnie przygotowywać swoją małą czarną. Dzięki temu mają wpływ na wielkość naparu i jego intensywność. Dodatkowo ekspres DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB posiada funkcję specjalnego spieniania mleka. Mikropianka umożliwia wyczarowanie na powierzchni espresso pięknych wzorków. Brzmi apetycznie? Aktualnie w sklepie Media Expert jest promocja na to urządzenie. Możesz je kupić o ponad 700 zł taniej od ceny regularnej. Promocja trwa do środy 10 maja 2023 r. Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać kod ME2804-100523.

Zastanawiasz się jaki model ekspresu będzie dla Ciebie najlepszy? Kapsułkowy, kolbowy, przelewowy, a może jednak w pełni automatyczny? Zobacz, co pisaliśmy na ten temat w poradniku o ekspresach.

Ekspres DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB

Kolbowy ekspres DeLonghi posiada wbudowany młynek, w którym zmielisz ziarna, dostosowując ich poziom zmielenia – 8 stopni – do swoich preferencji. System Active Temperature Control dba, by podczas parzenia była stała temperatura wody, dzięki czemu uzyskasz espresso pełne aromatu i smaku. Na bazie espresso możesz tworzyć nowe kompozycje mleczne. Dzięki dyszy spieniającej MyLatte Art można tworzyć wymyślne wzorki na powierzchni naparu, bowiem mleko zostaje spienione na mikropiankę.

W zestawie: dwa filtry, dzbanek, igła do czyszczenia dyszy, odkamieniacz, pasek testowy do badania twardości wody, podkładka tampingowa, tamper, podstawka pod filiżankę, poradnik Dosing&Tamping oraz tacka ociekowa.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Regulacja temperatury, Spienianie mleka, Gorąca woda, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Automatyczne wyłączanie, Funkcja My Latte Art
  • Pojemność zbiornika na kawę: 200 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
  • Wymiary: 36,5 x 28,5 x 40 cm
  • Gwarancja: 36 miesięcy

Cena: 2959,99 zł Cena: 2199,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.