poniedziałek, 20 maja

Lubisz aromat świeżo mielonych ziaren unoszący się w powietrzu już od poranka? Aromatyczne espresso lub kawę mleczną? Ekspres DeLongi spełni Twoje oczekiwania.

Automatyczne ekspresy pozwalają na przygotowanie idealnej kawy dostosowanej do naszych preferencji. Dzięki nim możemy napić się pobudzającego espresso z gęstą cremą, czyli pianką, która pojawia się na powierzchni naparu. Wbudowany młynek już w czasie mielenia uwalnia aromaty, które unosząc się w powietrzu już działają na nas pobudzająco. To sprawia, że nasza mała czarna jest pełna intensywnego smaku. Masz ochotę na filiżankę takiego naparu? Aktualnie ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B można kupić w promocyjnej cenie w sklepie Neonet taniej aż o 300 zł, do 10 marca 2023 r.

Jeżeli interesuje Cię świat ekspresów, to więcej przeczytasz w tym Poradniku.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B

Ekspres DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B to w pełni automatyczne urządzenie. Posiada wyświetlacz LCD na którym z łatwością dobierzesz moc kawy i ilość użytej wody. Urządzenie ma wbudowaną pamięć ustawień ulubionej kawy, gdzie możesz zapisać, aż 10 ulubionych przepisów. Dla fanów napojów mlecznych istnieje możliwość wyboru gorącego mleka, lekko spienionego lub mocnej i gęstej pianki. Ekspres wyposażony jest w stalowy młynek żarnowy z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren (13 poziomów), ale urządzenie może korzystać także z wcześniej zmielonej kawy.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje dodatkowe: Pamięć ustawień ulubionej kawy (10 przepisów), Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Regulacja temperatury kawy, Automatyczne spienianie mleka, Automatyczne czyszczenie i odkamienianie, System oszczędzania energii, Automatyczne wyłączanie, Filtr wody
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na zużytą kawę: 14 porcji
  • Wymiary: 34,8 x 42,9 x 23,6 cm
  • Waga: 9,5 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2849,00 zł Cena: 2549,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 27 kwiecień 2023 r.

Promocja o której pisaliśmy w marcu zakończyła się. Jednak znalazłam, znowu w sklepie Neonet, nową ciekawą ofertę cenową na to samo urządzenie. Jeszcze tylko dziś, 27 kwietnia 2023 r. do 23.59 można kupić ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Ecam 350.55 B taniej. Obecnie za ten model zapłacimy tylko 2089,00 zł, co porównując do ceny z marca, daje nam kwotę niższą o 460 zł! Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać kod TOPCENA3.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.