TP-Link jest jednym z większych dostawców produktów sieciowych. W swojej ofercie ma między innymi bezprzewodowe routery, przełączniki, kamery cloud oraz bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, które są idealnymi rozwiązaniami dla inteligentnych domów.

Inteligentne domy nie budzą już żadnego zaskoczenia, wręcz przeciwnie coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania już na poziomie projektowania swoich domów czy mieszkań. Urządzenia sterowane za pomocą telefonu są niezwykle wygodne i oszczędzające dużo czasu. Właśnie w tym kierunku poszła firma TP-Link poszerzając swoją ofertę o kolejne produkty smart, które już niebawem pojawią się w sprzedaży i mają za zadanie ułatwić nam codzienne funkcjonowanie.

Czujnik temperatury i wilgotności Tapo Smart

Małymi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią wzrasta poziom wilgoci, naprzeciw temu wychodzi firma TP-Link wraz z czujnikiem Tapo T310, który uzyskuje i aktualizuje dane co dwie sekundy. Jego najważniejszą funkcją jest możliwość automatycznego włączania i wyłączania domowej elektroniki, gdy wilgotność znacznie wzrośnie, lub gdy spadnie poniżej zaprogramowanej wartości. Ponadto urządzenie jest w stanie wysłać alert do aplikacji, gdy poziomy wilgotności czy temperatury przekroczą zdefiniowane poziomy. Czujnik jest w stanie pracować do dwóch lat na zasilaniu bateryjnym. Do zestawu dołączona została taśma samoprzylepna do montażu na dowolnej powierzchni oraz magnes do montażu na metalu.

Więcej o tym urządzeniu dowiesz się, klikając tutaj.

Cena: 140 zł przejdź do sklepu

Listwa zasilająca Smart WiFi

Kolejnym produktem do smart domu prezentowanym przez firmę TP-Link jest listwa zasilająca Tapo P300. Urządzenie wyposażono w 3 gniazda zasilające, 2 porty USB-A 18 W oraz port USB-C 18 W. Cechą główną listwy jest możliwość kontrolowania jej z aplikacji, z każdego miejsca, w którym jesteśmy połączeni z internetem. Producenci zapewniają, że listwa po odłączeniu prądu nie zapomina ustawień o tym, które urządzenia mają być włączone, a które wyłączone. Ponadto listwa zaprogramowana jest tak, aby podczas nieobecności mieszkańców włączyć urządzenia, tak by pozorować obecność mieszkańców. Jest to niezwykle ważne, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. I głównie na tym polega fenomen smart domów, dbają o nas, nawet gdy my o tym zapominamy.

Więcej o tym urządzeniu dowiesz się, klikając tutaj.

Cena: 208,63 zł przejdź do sklepu