Dive-One – specjalistyczna latarka dla nurków

Dive-One to specjalistyczny produkt niemieckiej firmy M.A.L. Effect-Technik przeznaczony dla nurków poszukujących wyposażenia najwyższej światowej klasy. Jest to latarka, która będzie pomocnym kompanem w odkrywaniu mrocznych zakamarków głębin wszelkich akwenów wodnych.

Dive-One2

Dive-One zapewnia strumień światła do 2000 lumenów (jest to porównywalne z mocą 150 W żarówki) przy temperaturze barwowej 5000 Kelvinów (barwa chłodnobiała), wszystko to dzięki zastosowaniu najwyższych jakościowo diod od firmy Cree. Latarka zapewnia kąt świecenia 20 stopni i 3 różne poziomy jasności światła, daje doskonałe warunki do odkrywania podwodnego świata.

Dive-One1

Na jednym naładowaniu baterii, Dive-One ma działać ok. 2h. Urządzenie waży 1085g, zaś wygodny uchwyt sprawia, że latarkę dobrze trzyma się w dłoni. Dzięki zastosowaniu solidnej, aluminiowej obudowy, daje ona możliwość nurkowania na głębokości nawet 200 metrów. Gadżet został doceniony przez ekspertów nagrodą RedDot. Wybór ten argumentowano wysoką jakością produktu, łatwością obsługi i prostocie w designie.