Cycle-AT to niewielki gadżet, który po nakręceniu na wentyl motocykla bądź roweru, w sposób znaczny poprawi bezpieczeństwo jego kierowcy. Po zamontowaniu urządzenia będzie ono w stanie odczytywać takie informacje jak ciśnienie w oponach, temperaturę, prędkość, a także szczegółowo odwzorować jazdę czy wykryć ruch. Wszelkie te dane zostaną wyświetlane na połączonym z nim smartfonie.

Gadżet łączy się ze specjalną aplikacją dostępną na smartfonie, za pomocą energooszczędnego połączenia Bluetooth, wszystko dane wyświetli w czasie rzeczywistym. W przypadku gdyby ciśnienie w oponach zeszło do poziomu, który zapewniałby gorszą wydajność jazdy, bądź zagrożenie dla kierowcy, aplikacja da o tym znać zarówno w sposób wizualny jak i dźwiękowy.

CYCLe-AT

W przypadku gdy kierowca skończy jazdę Cycle-AT automatycznie przejdzie w stan uśpienia, do czasu gdy koło ponownie zacznie się kręcić. Bezpieczeństwo to jedno, ale gadżet pozwoli także zoptymalizować sposób jazdy. Stworzenie specjalnego profilu dla danego jednośladu pozwoli na zachowanie najbardziej optymalnego ciśnienia w oponach, co przyczyni się do poprawy komfortu jazdy i mniejszego zużycia benzyny w przypadku motocykli.

Cycle-ATWarto dodać, że Cycle-AT, w przeciwieństwie do innych, podobnych czujników, daje możliwość pompowania opony podczas gdy jest on cały czas wciśnięty. Co za tym idzie, użytkownik może już w trakcie pompowania koła sprawić aby ciśnienie było idealne. Cena zestawu (dwa czujniki + kabel do ładowania) w przedsprzedaży rozpoczyna się od 139$.

Cycle-AT

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *