Cyber Monday w sklepach Rossmann 2023 – czyli co kupimy na tegorocznej wyprzedaży

Cyber Monday w sklepach Rossmann trwa. Zainteresowani mogą cieszyć się, gdyż swoje ulubione perfumy mogą kupić przecenione nawet o 70%! Czasu na zakupy wciąż pozostało całkiem sporo.

Na przedświąteczną wyprzedaż wielu oczekiwało z niepokojem. Wiązało się to z tym, że nie było nigdzie podanej pewnej informacji o tym, że zakupowy szał ruszy w placówkach tej popularnej sieci. Jednak pięciodniowa wyprzedaż zapachów dla kobiet i mężczyzn w sklepach Rossmann ruszyła we czwartek 23 listopada. Niestety czas ma to do siebie, że płynie nieubłaganie i pozostał już tylko dzisiejszy ostatni dzień, kiedy można kupić w promocyjnej cenie perfumy.

Wchodząc na stronę Rossmann od razu widać zegar, który odlicza godziny do zakończenia. Wyprzedaż Cyber Monday w sklepach Rossmann zakończy się w poniedziałek, 27 listopada o godzinie 23.59. Jest więc jeszcze całkiem sporo czasu, by na spokojnie zastanowić się i przemyśleć najlepszy wybór zapachów zarówno dla siebie jak i swoich najbliższych.

Cyber Monday w sklepach Rossmann trwa w najlepsze

Wyprzedażą objęte są zapachy dla dla kobiet oraz dla mężczyzn. Trzeba wiedzieć, że perfumy marki Calvin Klein, Joop! oraz POLICE można kupić nawet o 70% taniej! To prawdziwa gratka, dla wszystkich, którzy lubią dobrze czuć się we własnym ciele. Także inne zapachy można kupić w cenie obniżonej do -40% lub -55%. W tym miejscu sprawdzisz wszystkie perfumowe propozycje, jakie znalazły się na wyprzedaży związanej z Black Friday. Wśród tych produktów wyszukasz: perfumy damskie i męskie, wody perfumowane, wody toaletowe, dezodoranty perfumowane, mgiełki do ciała, wody kolońskie oraz zestawy perfum.

Zakupy można zrobić także online. Wystarczy wygodnie usiąść w fotelu i zrobić zakupy wyszukując sklep Rossmann w przeglądarce lub poprzez aplikację Rossmann pobraną na telefon. Dobrą wiadomością jest ta, że dokonując zakupów na kwotę 199 zł, możemy liczyć na bezpłatną do domu.

Więcej przeczytasz w tekście o wyprzedaży Black Friday w sklepach Rossmann – 5 dni świetnych cen na zapachy.

Black Friday i Cyber Monday w ubiegłym roku

Starając się wyszukać informacji o tegorocznej czarno piątkowej wyprzedaży, natrafiłam na wiadomość jak to wyglądało w ubiegłym 2022 roku. Wówczas Black Friday w Rossmannie trwał również przez pięć dni, od czwartku do poniedziałku. Podczas wyprzedaży można było nabyć perfumy i zapachy dla kobiet i mężczyzn, a wysokość promocji dochodziła nawet do -65%. Praktycznie oznaczało to, że niektóre flakoniki można było kupić aż o 200 zł taniej. Wśród przecenionych zapachów znalazły się perfumy znanych i cenionych marek, takich jak Calvin Klein, Giorgio Armani czy Versace.

Przeczytaj również: Black Friday w sklepach Levi’s – wyprzedaż już trwa, a promocje sięgają nawet -50%

Black Friday w sklepach Rossmann: 21.11.2023 r.

Wpisując w przeglądarkę słowa Black Friday w Rossmann od czwartku 16 listopada można natrafić na poradnik zakupowy. Studiując go uważnie można się dowiedzieć jak mądrze przygotować się do wyprzedaży i zaplanować zakupy tak, aby uniknąć niepotrzebnych i drogich pokus. Na końcu tekstu znajduje się również taka informacja:

Jak co roku, i tym razem planujemy dla ciebie atrakcyjne obniżki cen z okazji Czarnego Piątku. Koniecznie zapisz się do naszego newslettera, zaglądaj do drogerii i śledź naszą stronę i aplikację Rossmann PL, by być na bieżąco.

No więc dziś pilnie, po raz kolejny, prześledziłam aplikację w telefonie oraz stronę internetową sklepu Rossmann w poszukiwaniu informacji o czarnopiątkowych promocjach. Jedyny komunikat jaka pojawił się to akcja 5 dni supercen na zapachy dla niej i dla niego, która startuje od czwartku. Perfumy i zapachy można będzie kupić od 23 listopada do poniedziałku 27 listopada. Jest to w zasadzie jedyny na razie pewnik, bowiem Rossmann na swojej stronie internetowej, ale także w Social Mediach nie zdradza na razie żadnych szczegółów. Choć wyprzedaż trwającą aż pięć dni można uznać za zwiastun dobrych wiadomości.

Wizyta w sklepie stacjonarnym Rossmann

Ponieważ nie udało mi się znaleźć promocji na Black Friday siedząc czy to przed komputerem, czy z telefonem w dłoni, wybrałam się osobiście do placówki stacjonarnej. Zapytałam pracującej tam sprzedawczyni, czy szykują się jakieś promocje związane z Black Friday w sklepach Rossmann. Odpowiedź jaka padła, była jasna i klarowna. Na razie pracownicy nie są poinformowani o żadnej promocji związanej z tym okresem. Jednak, wspominając ubiegłe lata, przewidują, że dostawa towaru, który objęty będzie wyprzedażą, dotrze na ostatnią chwilę. Miejmy więc nadzieję, że zapowiadana akcja 5 dni supercen na zapachy dla niej i dla niego będzie zrealizowana.