niedziela, 14 lipca

Ten wyjątkowy, black friday’owy listopadowy tydzień powoli dobiega końca. W sklepach stacjonarnych i internetowych nadal jednak panuje zakupowe szaleństwo. Black Friday 2023 przyciągnął zainteresowanie tłumów i wzbudził ciekawość poszukiwaczy okazji, wśród nich również miłośników sieci Action. Teraz pora na wielki finał, czyli Cyber Monday.

Listopad, od lat przebiegający już pod znakiem święta zakupów Black Friday, to jedyna taka okazja w roku. Polujący na wymarzone produkty w niezwykle okazyjnych cenach, tłumnie wyruszają do galerii handlowych i odwiedzają strony sklepów internetowych, również w ostatnie dni wydarzenia. Przeglądają też gazetki z najnowszymi ofertami różnych sieci, wśród nich udostępnianą na każdy tydzień broszurę holenderskiego dyskontu Action.

Cyber Monday 2023 w Action

Choć Black Week zbliża się ku końcowi, a na banerach sklepowych zawitał Cyber Monday, Action, podobnie jak we wcześniejszych latach, nie wykazuje szczególnego zainteresowania całym wydarzeniem, a przynajmniej nie prowadzi ogromnej kampanii promocyjnej w tym kierunku. Wydawana przez sieć gazetka, obejmująca dni od 22 do 28 listopada, obwieszcza co prawda rekordowo niskie ceny, jednak nie jest to jednoznaczny odzew na panujące wszem wobec zakupowe szaleństwo.

Nie zmienia to jednak faktu, że atrakcyjne ceny przyciągają uwagę klientów, nawet jeśli nie są opatrzone charakterystycznym hasłem Black Week czy Cyber Monday. Co zatem możemy jeszcze złapać w Action w tym tygodniu?

Super oferta Action na koniec listopada

Na naszą uwagę z pewnością zasługuje oferowany przez Action Grill kontaktowy w cenie 59,92 zł, koc obciążeniowy dostępny za 84,95 zł czy obrotowe krzesło biurowe do gier w cenie 229,00 zł i podłogowa mata gamingowa z podświetleniem w cenie 79,99 zł za sztukę. Wśród propozycji znalazły się również artykuły dekoracyjne, w tym też oczywiście ozdoby i oświetlenie świąteczne. Koniec listopada to z pewnością dobry moment, by pomyśleć chociażby o zakupie bożonarodzeniowego drzewka.

Warto zwrócić również uwagę na urządzenia do stylizacji włosów: lokówkę, suszarkę oraz szczotkę do stylizacji marki Cosmopolitan, dostępne w cenie 37,85 zł za sztukę. Do 28 listopada w cenie 118,80 zł znajdziemy też narzędzie wielofunkcyjne marki FERM oraz narzędzie wielofunkcyjne z lutownicą (39 elementów), za które przyjdzie nam zapłacić 118,80 zł.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.