Black Friday: Pandora – upoluj wyjątkową biżuterię aż 30% taniej

Złoto, srebro, a może charms? Już teraz, mamy okazję kupić biżuterię Pandora w największej promocji w tym sezonie. Zniżki z okazji Black Friday sięgają nawet -30% – sprawdziłam, jakie produkty obejmują rabaty oraz ile można zaoszczędzić.

Jak wynika z analiz ekspertów, wartość rynku biżuterii, zegarków i dóbr luksusowych ma wynieść w 2023 roku nawet 345 miliardów euro. Wynika to z wielu rozmaitych czynników – kategoria produktowa to nie tylko dobra inwestycja, ale również wprost odwołuje się do trendów zakupowych wśród społeczeństwa. Warto przypomnieć, że pierwsza biżuteria zyskiwała zainteresowanie już w czasach starożytnych, a popularyzacja złotego kruszcu ma swój początek wśród Egipcjan – około 2 tys. lat p.n.e. Każda kobieta zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo. Black Friday to najlepsza okazja, aby pozwolić sobie na coś więcej, a to dzięki znacznie niższym cenom. Szaleństwo zakupowe w Pandora, czas – start!

Wyjątkowa biżuteria, w wyjątkowej cenie – kilka słów o Pandora

Przedsiębiorstwo może pochwalić się dość bogatą historią, ponieważ jej początków należy wypatrywać w 1982 roku. Wówczas, duński złotnik Per Enevoldsen wraz z żoną Winnie, rozpoczęli przygodę w małym sklepie jubilerskim. Nikt nie zakładałby, że przedsięwzięcie okaże się sukcesem na skalę międzynarodową – obecnie, biżuteria jest sprzedawana w ponad 90 krajach na świecie. Niestety kruszce nie należą do tanich przyjemności, tak więc sprawienie sobie nawet przysłowiowego charmsa, wiąże się z większym wydatkiem. Nie dziś, i nie podczas Black Friday! Jeśli od dawna planujesz zakup wymarzonego łańcuszka, pierścionka, zawieszki, a może kolczyków lub bransoletki – to idealna okazja.

Black Friday, promocje na biżuterię

Black Friday: Pandora – szczegóły promocji

Wielka promocja wystartowała, rabaty w sklepie internetowym Pandora wynoszą nawet 30% od ceny regularnej. Co istotne, w przypadku dość drogich produktów, można upolować naprawdę niezły rabat. Jest on dostępny dla wszystkich zainteresowanych – nie ma konieczności zakładania kart, dodatkowych kont lub zapisywania się do newslettera. Największa obniżka dotyczy m.in. bransoletki bangle ( 6899 zł 4829,30 zł), a także naszyjnika z zawieszką Signature I-D (2799 zł 1959,30 zł).

Akcją na Black Friday objęto kluczowe kategorie, choć jak w przypadku większości miejsc, obowiązują pewne ograniczenia. Rabaty nie dotyczą produktów z najnowszej kolekcji specjalnej, Disney 100, limitowanych, bransoletek (3 modele), naszyjników (3 modele), Charmsa Unicef, produktów wykonanych z 14k złota, usługi oraz produktów przeznaczonych do grawerowania, usługi czyszczenia biżuterii, torebki prezentowej oraz akcesoriów do biżuterii: P5091, A003, A001, A002_A.

Black Friday, Pandora

Masz inne plany zakupowe na Black Friday? Może zainteresować Cię również: Black Friday w Media Expert: złap najlepsze promocje na ekspresy.