Szukasz ekspresu, z pomocą którego przygotujesz szybko i sprawnie kawę i herbatę dla swoich gości? Sprawdź ten model.

kawa ekspres do kawy hot milk gorące mleko zmienianie cappuccino

Ekspres kolbowy posiada wbudowaną pompę wodną. Dzięki ciśnieniu, jakie wytwarza, urządzenie przygotuje aromatyczne i pełne smaku espresso, które jest podstawą wszystkich kaw. Na jego bazie można łatwo przygotować doskonałe w smaku specjały kawowe. Wystarczy tylko użyć dyszy spieniającej, a już po chwili w naszej filiżance pojawi się gęsta mleczna pianka. Zainteresowało Cię to urządzenie? Właśnie taki ekspres kolbowy Smeg ECF01RDEU pojawił się na promocji w sklepie Neonet. Promocja trwa do 11 kwietnia 2023 r. Aby skorzystać z rabatu, należy podać kod AGD20.

Poszukujesz najlepszego dla siebie ekspresu? Sprawdź, co na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Ekspres kolbowy Smeg ECF01RDEU

Kolbowy ekspres Smeg posiada ciekawy design, dzięki czemu może stać się ozdobą kuchni lub kącika kawowego. Warto zwrócić uwagę, że dzięki niewielkim gabarytom zmieści się w nawet małej kuchni. Obsługa urządzenia jest prosta. Wystarczy nasypać zmielonej kawy do kolby ekspresu i zamontować ją w odpowiednim miejscu. Potem należy zdjąć filiżankę z podgrzewacza, włączyć przycisk uruchamiający i już po chwili można delektować się aromatycznym espresso. Jeśli wolisz napić się cappuccino wlej mleko do kubka i za pomocą dyszy parowej spraw sobie przyjemną mleczną piankę. Dzięki tej dyszy szybko przygotujesz także herbatę.

Ekspres kolbowy Smeg ECF01RDEU

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Gorąca woda, Podgrzewanie filiżanek, Blokada kapania, Łyżka z funkcją ubijania, Jednoczesne napełnianie 2 filiżanek, Spienianie mleka, Regulacja ilości kawy, Regulacja pary, Regulacja temperatury wody
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
  • Wymiary: 30,3 x 33 x 14,9 cm
  • Waga: 5 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2154,00 zł Cena: 2149,00 zł Przejdź do sklepu