Potrzebujesz oczyszczacza, który szybko rozprawi się z alergenami, pyłami i drobnoustrojami? Sprawdź ten model, teraz jest w atrakcyjnej cenie.

oczyszczacz powietrza, nawilżacz

Najważniejszym zadaniem oczyszczacza jest eliminowanie z powietrza niebezpiecznych substancji – pyłów zawieszonych, smogu, patogenów, a także pyłków roślinnych i alergenów. Dzięki temu oddychać możemy zdrowym powietrzem. Jednak urządzenie, które wypatrzyłam w sklepie RTV Euro AGD, jest dodatkowo nawilżaczem wyposażonym w funkcję jonizacji. Filtr wodny – ewaporacyjny zapewni odpowiednią wilgotność powietrza. Zadaniem jonizatora jest przywrócenie równowagi jonowej w pomieszczeniu. Szukasz takiego urządzenia? Aktualnie oczyszczacz powietrza Webber AP 9700W z jonizacją i lampą UV można kupić w atrakcyjnej cenie do 12 kwietnia 2023 r. Wystarczy podać kod 100RAB0323, by móc skorzystać z rabatowej ceny.

Interesuje Cię, ile energii elektrycznej pobiera oczyszczacz? Zerknij do tego artykułu, gdzie odpowiedzieliśmy na to pytanie.

Oczyszczacz powietrza Webber AP 9700W z jonizacją i lampą UV

Oczyszczacz powietrza Webber wielostopniowo filtruje powietrze, dzięki zamontowanym filtrom (wstępny, węglowy, HEPA 13, katalityczny i antyalergiczny). Dodatkowo filtry i przepływające przez nie powietrze sterylizowane są przez lampę UV, dzięki czemu zyskujemy dodatkową pewność, że nawiew jest maksymalnie czysty. Ponadto urządzenie wyposażone jest w nawilżacz, który automatycznie dostosowuje swoją pracę do aktualnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Oczyszczaczem możemy sterować ręcznie, wybierając przyciski, za pomocą pilota lub przez aplikację Webber Smart Life, którą możemy pobrać na telefon. Dodatkowym atutem jest elegancki wygląd, który świetnie wpisze się w każde wnętrze.

Oczyszczacz powietrza Webber AP 9700W z jonizacją i lampą UV

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja stopnia oczyszczania, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Łączność Wi-Fi, Timer, Aplikacja Tuya Smart Life, Nawilżanie ewaporacyjne, Blokada rodzicielska, Kontrolka braku wody
  • Filtry: antyalergiczny, HEPA 13, katalityczny, węglowy, wstępny
  • Tryby pracy: automatyczny, nocny
  • Poziom hałasu: 24 dB – 65 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 65 m2
  • Wydajność nawilżania: 85 ml/h
  • Wymiary: 40 x 62 x 23 cm
  • Waga: 12 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1399,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu