czwartek, 20 czerwca

Potrzebujesz oczyszczacza, który szybko rozprawi się z alergenami, pyłami i drobnoustrojami? Sprawdź ten model, teraz jest w atrakcyjnej cenie.

Fot. Bożena Wieczorkowska

Najważniejszym zadaniem oczyszczacza jest eliminowanie z powietrza niebezpiecznych substancji – pyłów zawieszonych, smogu, patogenów, a także pyłków roślinnych i alergenów. Dzięki temu oddychać możemy zdrowym powietrzem. Jednak urządzenie, które wypatrzyłam w sklepie RTV Euro AGD, jest dodatkowo nawilżaczem wyposażonym w funkcję jonizacji. Filtr wodny – ewaporacyjny zapewni odpowiednią wilgotność powietrza. Zadaniem jonizatora jest przywrócenie równowagi jonowej w pomieszczeniu. Szukasz takiego urządzenia? Aktualnie oczyszczacz powietrza Webber AP 9700W z jonizacją i lampą UV można kupić w atrakcyjnej cenie do 12 kwietnia 2023 r. Wystarczy podać kod 100RAB0323, by móc skorzystać z rabatowej ceny.

Interesuje Cię, ile energii elektrycznej pobiera oczyszczacz? Zerknij do tego artykułu, gdzie odpowiedzieliśmy na to pytanie.

Oczyszczacz powietrza Webber AP 9700W z jonizacją i lampą UV

Oczyszczacz powietrza Webber wielostopniowo filtruje powietrze, dzięki zamontowanym filtrom (wstępny, węglowy, HEPA 13, katalityczny i antyalergiczny). Dodatkowo filtry i przepływające przez nie powietrze sterylizowane są przez lampę UV, dzięki czemu zyskujemy dodatkową pewność, że nawiew jest maksymalnie czysty. Ponadto urządzenie wyposażone jest w nawilżacz, który automatycznie dostosowuje swoją pracę do aktualnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Oczyszczaczem możemy sterować ręcznie, wybierając przyciski, za pomocą pilota lub przez aplikację Webber Smart Life, którą możemy pobrać na telefon. Dodatkowym atutem jest elegancki wygląd, który świetnie wpisze się w każde wnętrze.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja stopnia oczyszczania, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Łączność Wi-Fi, Timer, Aplikacja Tuya Smart Life, Nawilżanie ewaporacyjne, Blokada rodzicielska, Kontrolka braku wody
  • Filtry: antyalergiczny, HEPA 13, katalityczny, węglowy, wstępny
  • Tryby pracy: automatyczny, nocny
  • Poziom hałasu: 24 dB – 65 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 65 m2
  • Wydajność nawilżania: 85 ml/h
  • Wymiary: 40 x 62 x 23 cm
  • Waga: 12 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1399,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.