Masz już dość problemów związanych z przesuszonym powietrzem? Sprawdź, jaki nawilżacz wyszukaliśmy w atrakcyjnej cenie.

oczyszczacz, nawilżacz
Fot. Bożena Wieczorkowska

Bardzo często powietrze w naszych mieszkaniach jest nadmiernie przesuszone, co bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie. Mamy problemy z przesuszoną skórą, podrażnione spojówki, częściej zapadamy na infekcje górnych dróg oddechowych. Dobrym rozwiązaniem tego problemy może być nawilżacz. Ewaporacja to odparowanie wody z maty nasączonej wodą. Taka delikatna mgiełka stopniowo nawilża powietrze, przynosząc nam ukojenie. W sklepie RTV Euro AGD znaleźliśmy nawilżacz ewaporacyjny RAVEN ENE001, który posiada dodatkową zaletę. Można do wody dodać kilka kropli olejku i cieszyć się aromaterapią w swoim domu. Brzmi interesująco? Promocja na to urządzenie trwa do 11 kwietnia. Aby uzyskać rabat wystarczy podać KOD41104.

Zastanawiasz się nad zakupem oczyszczacza powietrza? Sprawdź co pisaliśmy na ten temat w tym artykule.

Nawilżacz ewaporacyjny RAVEN ENE001

Nawilżacz ewaporacyjny RAVEN przeznaczony jest do pomieszczeń do 16 m2, więc doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym lub sypialni. Wyposażony jest w pojemny zbiornik na wodę (5 l). Istnieje możliwość regulowania stopnia nawilżania (3 poziomy). Warto wiedzieć, że do zbiornika z wodą można dodać olejku aromatycznego, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu może pachnieć kwiatami, cytrusami lub lasem. Wybór zapachu zależy od Twoich upodobań.

Nawilżacz ewaporacyjny RAVEN ENE001

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Funkcja oczyszczania powietrza, Kontrolka braku wody, Podświetlenie LED, Wyjmowany zbiornik na wodę, Wymienny filtr
  • Powierzchnia nawilżania: 16 m2
  • Liczba poziomów wydajności nawilżania: 3
  • Pojemność zbiornika na wodę: 5 l
  • Wymiary: 31 x 22 x 22 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 349,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu