niedziela, 14 lipca

Taka promocja w sklepie Neonet nie zdarza się codziennie. Kup szczoteczkę dla siebie, a dla dziecka odbierz za złotówkę.

Promocję zorganizowali przedstawiciele internetowego sklepu Neonet.pl. Akcja przebiega pod tytułem: „Zdrowy uśmiech dla całej rodziny. Kup szczoteczkę iO i odbierz szczoteczkę dziecięcą za 1 zł” i trwa od 16 marca 2023 r. do 30 kwietnia 2023 r. do godziny 23:59.

Obejmuje ona cztery szczoteczki Oral-B – dwie dla dorosłych (biała i czarna) oraz dwie dla dzieci (w kolorze czerwonym i niebieskim). Aby wziąć udział w promocji, należy kupić jedną szczoteczkę dla dorosłych oraz wybrać czerwoną albo niebieską dla dzieci wpisując kod ORALB1.

Wszystkie szczegóły są dostępne w regulaminie.

Szczoteczka magnetyczna Oral-B iO Series 9 Black Onyx

Szczoteczka magnetyczna Oral-B przeznaczona jest dla dorosłych. Na kolorowym wyświetlaczu szczoteczki, przy pomocy uśmiechniętej buźki otrzymujemy komunikat o zakończonym czasie mycia zębów. Dodatkowo informuje nas o tym, po dwóch minutach, wbudowany timer. Szczoteczka posiada wbudowaną sztuczną inteligencję, której zadaniem jest dbanie o całą jamę ustną (dziąsła, język, zęby). Oral-B wyposażona jest w akumulator, który można ładować za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki.

W zestawie otrzymamy: rączkę z końcówką Ultimate Clean, eleganckie etui podróżne z funkcją ładowania Power2Go, magnetyczną ładowarkę i pojemnik na końcówki wymienne.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Okrągła główka szczoteczki z delikatnymi mikrowibracjami, Interaktywny wyświetlacz, Przypomnienie o wymianie końcówki, Sygnalizator czasu mycia, Czujnik siły nacisku, Funkcja monitorowania zębów 3D
  • Tryby: Tryb czyszczenia codziennego, Tryb delikatnego czyszczenia, Tryb pielęgnacji dziąseł, Tryb dokładnego czyszczenia, Tryb wybielania, Tryb super delikatnego czyszczenia, Tryb czyszczenia języka

Cena: 1059,00 zł Przejdź do sklepu

Szczoteczka magnetyczna Oral-B iO Series 10 White

Szczoteczka magnetyczna Oral-B dla dorosłych. Zasilana jest akumulatorem. Szczoteczka posiada aż osiem wbudowanych trybów mycia, więc delikatnie, a zarazem dokładnie umyjesz zęby, język i dziąsła. Dzięki najnowszej technologii szczoteczka myje zęby wykorzystując mikrowibrujące włókna na okrągłej główce. Na interaktywnym wyświetlaczu można kontrolować stan naładowania oraz upływający czas szczotkowania.

Do zestawu dołączono: jedną końcówkę, etui podróżne, instrukcję, kartę gwarancyjną, ładowarkę i stację ładującą.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Sygnalizacja czasu mycia, Czujnik siły nacisku, Przypomnienie o wymianie końcówki, Wskaźniki pracy i ładowania
  • Ilość trybów pracy: 8
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2 225,97 zł Przejdź do sklepu

Szczoteczka elektryczna Oral-B dla dzieci D100 Kids Star Wars rotacyjna + etui

oraz

Szczoteczka elektryczna ORAL-B dla dzieci D100 Kids Frozen rotacyjna + etui

Rotacyjna szczoteczka elektryczna Oral-B Kids przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Małe ząbki myje delikatnie i skutecznie. Jak podaje producent okrągła główka szczoteczki myje dokładniej zęby niż szczoteczka manualna – technologia ruchów oscylacyjno-rotacyjnych 2D. Ma czerwony kolor z elementami świata Star Wars. Zasilana jest na baterie.

W zestawie: jedna końcówka i etui

Specyfikacja techniczna

  • Zakres obrotów oscylacyjnych: 7600 obr/min
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 129,99 zł Przejdź do sklepu – szczoteczka czerwona

Cena: 124,99 zł Przejdź do sklepu – szczoteczka niebieska

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.