Jak co czwartek nastąpiło odświeżenie oferty sieci Kaufland. Tym razem na sklepowe półeczki trafił blender ręczny bardzo znanej marki. Uwaga, będzie on dostępny tylko przez tydzień! Jaką ma specyfikację i czy za popularnością stoi jakość?

BOSCH Blender ręczny MSM6B500 kaufland
Fot. Ron Lach/Pexels

Supermarkety oraz dyskonty są jednym z najczęściej wybieranych źródeł pozyskiwania sprzętu elektronicznego domowego użytku. Jednym z nich jest między innymi sklep Kaufland, w którym poza ofertą spożywczą znajdziemy urządzenia AGD ze średniej półki cenowej. W tym tygodniu na półeczki sklepów stacjonarnych trafił blender ręczny marki Bosh! Jest to nie lada gratka – taka okazja nie trafia się codziennie. Sprawdźmy więc jaką specyfikację posiada urządzenie.

Blender ręczny – o jakie urządzenie chodzi?

Przedstawiciele firmy Kaufland podali, że w tym tygodniu w sklepach stacjonarnych pojawi się blender ręczny Bosh MSM6B500. Od 22 września do 28 września urządzenie będzie można kupić w cenie 129,90 zł. Co jednak o blenderze ręcznym mówi sam producent?

BOSCH Blender ręczny MSM6B500

BOSCH Blender ręczny MSM6B500 kaufland
MarkaBosch
KolorBiały/Srebrny
Pojemność1 Litry
Wymiary produktu13D x 20W x 40.5H cm
MateriałTworzywo sztuczne
Moc 350 W
Napięcie230 V
Można myć w zmywarceTak

Cena w sklepie Kaufland: 129,90 zł przejdź do sklepu

Czy mogę zwrócić zakupione rzeczy?

Warto zauważyć, że produkty zakupione w ramach wyprzedaży objęte są zasadami zwrotów artykułów przemysłowych. Oznacza to, że mamy możliwość zwrócić każdą rzecz, która okazała się wadliwa.

Jak sprawdzić promocyjną cenę w Kauflandzie?

Cenę wyprzedażową można sprawdzić na czytniku skanującym oraz na paragonie. Oznacza to, że obniżone wartości artykułów mogą nie być widoczne na półkach sklepowych. Ponadto przedstawiciele firmy Kaufland podają, że rabat za produkt naliczy się przy kasie. Niestety, na razie nie możemy liczyć na obniżenie ceny odkurzacza Philips, dlatego będzie można go kupić jedynie w cenie regularnej.