Ciekawi Cię co nowego w sklepie Kaufland? Postanowiłam się temu przyjrzeć, wykonując przegląd najnowszej gazetki.

Przyzwyczailiśmy się, że w popularnych dyskontach możemy kupić oprócz pieczywa, warzyw czy mięs różne drobne sprzęty gospodarstwa domowego. Nie inaczej jest i dziś. Właśnie popijając kawę robię przegląd najnowszej gazetki w sklepie Kaufland. Dowiaduję się, że można kupić czajnik elektryczny, gofrownicę czy opiekacz do kanapek. Jednak moją uwagę przykuły różne modele odkurzaczy, które po porównaniu do ofert innych sklepów, mają bardzo atrakcyjną cenę. Ponadto zaciekawił mnie piekarnik marki Switch On, który posiada aż trzyletnią gwarancję.

Zastanawiasz się nad wyborem najlepszego dla siebie sprzętu? Przeczytaj Odkurzacz pionowy czy robot sprzątający – co lepsze? Moja opinia i 19 ważnych za i przeciw.

Akumulatorowy odkurzacz ręczny PC-BS 3037 A

Proficare PC-BS 3037 A to sprzęt, który sprawdzi się zarówno jako odkurzacz podłogowy oraz ręczny. Wyposażony jest w zestaw szczotek, które umożliwiają dotarcie pod meble, odkurzanie podłóg twardych czy tych wyłożonych dywanem. Dzięki dyszy szczelinowej łatwiej można usunąć kurz z zagłębień fotela czy zakamarków w samochodzie. Akumulatorowy odkurzacz ręczny wyposażony jest w bazę, która pełni funkcję ładowarki. Dodatkowo jest to miejsce do przechowywania, więc odkurzacz nie zajmuje wiele miejsca. Urządzenie wyposażone jest w dwustopniową regulację plus dodatkową funkcję turbo. W pełni naładowany akumulator daje energię do pracy na 35 minut.

Akumulatorowy odkurzacz PC-BS 3037 A dostępny jest w sklepie Kaufland za 399 zł. Identyczny model odkurzacza znalazłam w Media Expert za kwotę 444 zł. Tak więc cena w dyskoncie jest niższa aż o 45 zł.

Odkurzacz Bomann BS 9019 CB

Odkurzacz Bomann BS 9019 CB o mocy 700 W wyposażony jest w pięciokrotny system filtracji. Wewnątrz znajduje się worek na kurz o pojemności 1 litra. O tym, czy jest pełny, informuje nas wskaźnik zapełnienia. Odkurzacz posiada zwijacz przewodu, więc nie będzie problemu z plączącym się kablem. Uchwyt do przenoszenia ułatwia przestawienie sprzętu.

Odkurzacz Bomann BS 9019 CB można kupić w sklepie Kaufland za 199,90 zł. Taki sam model wyszukałam w sklepie Media Expert, różnią się tylko kolorem. Można go tam kupić za 260,02 zł.

Odkurzacz ręczny HV-B1401

Odkurzacz ręczny HV-B1401 o mocy 45 W posiada trzy wymienne dysze, które mogą zbierać suchy kurz i zabrudzenia mokre. Zbiornik na brud mokry ma 150 ml pojemności, natomiast pojemność zbiornika na suchy kurz wynosi 400 ml. Odkurzacz ładuje się do pełna przez 6,5 godziny.

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu

Mini piekarnik MO-A0201 Switch On

think-about.pl/piekarnik-parowy-5-przykladowych-modeli/(otworzy się w nowej karcie)

Mini piekarnik MO-A0201 Switch On o mocy 1200 W ma trzy programy grillowania/pieczenia. Temperaturę można regulować w zakresie od 70-230°C. Komora piekarnika ma pojemność 13 l, co oznacza że w sam raz przygotujesz danie dla 2-3 osób. Urządzenie posiada 60 minutowy timer, który wyłącza piekarnik po tym czasie. W zestawie: ruszt do grillowania, blacha do pieczenia, szczypce oraz wyjmowana tacka na okruchy.

Cena: 179,90 zł Przejdź do sklepu

Piekarnik parowy nie musi być drogi – oto 5 modeli na każdą kieszeń

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.