Takie okazje to ja lubię. Na Amazon można upolować ekspres do kawy Sage Nespresso Creatista Pro w atrakcyjnej cenie. Sprawdziłam – jest prawie 1000 zł tańszy niż na stronie producenta!

Marzy ci się ekspres do kawy? Kupując maszynę do parzenia aromatycznego napoju w domowym zaciszu, warto rozejrzeć się za promocjami. Jedną z takich okazji znalazłam właśnie na Amazon. Oto szczegóły tej oferty.

Sage Nespresso Creatista Pro – funkcje i możliwości

Ekspres wygląda bardzo profesjonalnie. Ma ciśnienie na poziomie 19 barów. Sage Nespresso Creatista Pro oferuje 3 rozmiary kawy do wyboru. Dzięki funkcji gorącej wody można zaparzyć nie tylko espresso, ale i espresso doppio, americano i inne wariacje na temat małej czarnej. Wbudowany spieniacz do mleka zapewnia natomiast możliwość przyrządzania kaw mlecznych, jak cappuccino czy latte macchiato. Można zaprogramować temperaturę napoju oraz teksturę pianki, co daje naprawdę wiele możliwości i pozwala na dużą dowolność.

Sage Nespresso Creatista Pro

Jeśli jakieś ustawienia szczególnie przypadną ci do gustu, możesz je zachować, by w przyszłości bez zbędnej zwłoki cieszyć się ulubionym napojem. Wszelkie ustawienia umożliwia cyfrowy, kolorowy wyświetlacz, którego obsługa przypomina korzystanie ze smartfona.

Sage Nespresso Creatista Pro

Co ważne, urządzenie ma regulowaną podstawkę na filiżanki, możesz więc korzystać z naczyń o różnej wysokości. Pojemnik na zużyte kapsułki pomieści 12 sztuk. Urządzenie ma też 2-litrowy pojemnik na wodę. Co do wyglądu, trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Widać wyraźnie, iż producentowi zależało na stworzeniu stylowego, eleganckiego sprzętu, który doskonale dopasuje się do kuchni urządzonej w praktycznie każdym stylu.

Sage Nespresso Creatista Pro na stronie producenta kosztuje 3799 zł. Z kolei na platformie sprzedażowej Amazon znalazłam go za… 2963,91 zł! To prawie 1000 zł różnicy. Jeśli marzy ci się dopracowany, funkcjonalny sprzęt, ale jednocześnie cenisz sobie wygodę ekspresów kapsułkowych, ten model może ci się spodobać.

Sprawdź też koniecznie, co w temacie parzenia kawy ma do powiedzenia sieć IKEA!