WayTools to ciekawe rozwiązanie problemu pisania na smartfonach. Mimo, iż zdecydowana większość urządzeń mobilnych nie posiada już standardowych klawiatur, to nadal bardzo duża liczba osób pisze na telefonach, czy to notatki czy smsy. Zewnętrzne klawiatury są zazwyczaj nieporęczne, zbyt duże i problematyczne w stosowaniu, prezentowany gadżet ma być inny.

Waytools

Urządzenie, po złożeniu jest wielkości 1/3 iPhona, podobnie wygląda to jeżeli chodzi o jego wagę. Te dwa atuty sprawiają, że WayTools można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Klawiatura składa się z 3 odrębnych od siebie części, które trzymają się razem dzięki zastosowaniu magnesów. Jest to genialne rozwiązanie, przyczyniające się do tego aby w szybki sposób rozłożyć i złożyć gadżet.

Waytools

WayTools wygląda bardzo futurystycznie, niepozornie przy złożeniu, przypominając zapalniczkę, nadrabia wtedy, gdy się na niej pracuje, nie da się nie zwrócić na nią uwagi. Producenci zastosowali opatentowaną technologię aby praca na klawiaturze była jak najbardziej wygodna dla użytkownika.

Waytools

Gadżet został zbudowany ze stali i poliwęglanu, a klawisze pokryto miękką silikonową bazą. WayTools połączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth (Low Energy) będąc dzięki temu kompatybilnym praktycznie z każdym urządzeniem mobilnym. Bateria litowo-jonowa pozwoli na korzystanie z dobrodziejstw klawiatury przez miesiąc.

Waytools

Cena gadżetu wynosi 99$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *