Ultimate Ears Boom – głośnik ukryty w tubie

Ultimate Ears Boom to jeden z wielu głośników Bluetooth obecnych podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, na których obecna była redakcja Think-About. Jest to głośnik ukryty w metalowej tubie, który wytrzyma upadki nawet ze znacznych wysokości, jest niezwykle trwały. Dodatkowym atutem gadżetu jest fakt jego całkowitej wodoodporności.

Ultimate Ears BoomWalcowaty kształt sprawia, że Ultimate Ears Boom bardzo wygodnie trzyma się w dłoni. Na samej górze gadżetu znajdują się duże przyciski plusa i minusa, które służą do kontroli poziomu głośności. Od zewnętrznej strony tuby umieszczono zaś przycisk umożliwiający uzyskanie połączenia Bluetooth. Dźwięk wydobywający się z urządzenia ma wysoką głośność i zadowalającą jakość. Dodatkowo, co jest już standardem w tego typu urządzeniach, dzięki wbudowanemu mikrofonowi może ono działać jako zestaw głośnomówiący.

Ultimate Ears BoomCo ciekawe głośnik można umieścić zarówno poziomo jak i pionowo, z każdej jego strony emitowany jest dźwięk. Nie ma zatem możliwości takiego przekręcenia gadżetu aby któraś z otaczających go osób odczuwała gorszą jakość dźwięku. Producenci zadbali o to aby w jak największym stopniu uprościć urządzenie i rzeczywiście jest ono całkowicie intuicyjne.

Ultimate Ears Boom

Zamontowany wewnątrz akumulator ma pozwolić na nieprzerwane słuchanie przez ok. 15 godzin. Dodatkowo, ciekawą opcją jest możliwość jednoczesnego podłączenia dwóch smartfonów do jednego głośnika. Jeżeli jeden z nich zastopuje muzykę wtedy drugi może od razu włączyć swoje ulubione rytmy. Specjalna aplikacja na smartfona pozwoli także na obsługę wielu Ultimate Ears Boom z poziomu jednego smartfona. Użytkownik może zmieniać głośność poszczególnych głośników, włączyć odtwarzanie w trybie stereo, a także zmieniać lewy głośnik z prawym, wszystko to z poziomu aplikacji mobilnej.

Ultimate Ears BoomUltimate Ears Boom dostępny jest w wielu różnych wersjach kolorystycznych, także takich o mocno artystycznym charakterze. Cena głośnika została ustalona na poziomie 199,99$ i jest on już dostępny w sprzedaży detalicznej.

Ultimate Ears Boom