Rzeczywistość pokazuje, że często najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Na Think-About opisywaliśmy już bardzo kreatywne wykorzystanie smartfona do tworzenia wirtualnej rzeczywistości, warto dodać, że to polski projekt. Dzisiaj natomiast inne innowacyjne rozwiązanie ze wschodniej Europy. Ukraiński projektant, Henry Teterin, wpadł na pomysł ułatwienia procesu przenoszenia roweru.

Bike Lift&Carry to niewielka tuba, w której wnętrzu znajduje się pasek. Tubę tą przyczepia się do siodełka roweru, a pasek (który dzięki specjalnemu naciągowi sam się zwija) zaciąga do kierownicy, tam też zaczepia zaczepem. Takie rozwiązanie pozwala przenosić rower niczym torbę, na ramieniu. Gadżet został zaprojektowany w taki sposób, że pasek nie zacznie rozwijać się bardziej podczas noszenia pojazdu na ramieniu. Aby go zwinąć należy nacisnąć odpowiedni guzik.

Bike Life&Carry

Gadżet dostępny jest w sześciu podstawowych wersjach kolorystycznych: czarny, czerwony i szary, każdy z nich w połączeniu z kolorem białym lub czarnym. Dodatkowo, edycja limitowana ma zawierać zestawienia kolorystyczne turkusowo-brązowe oraz biało-tęczowe. Cena gadżetu w przedsprzedaży rozpoczęła się od 45$, ale niemalże wszystkie z 300 dostępnych w tej cenie egzemplarzy zostały już sprzedane.

Bike Life&Carry

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *