Oczyszczacz powietrza, który wygląda stylowo, przez co staje się elementem wystroju wnętrza. Dodatkowo teraz w atrakcyjnej cenie.

Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest to, by oddychać zdrowym powietrzem. Poszukujemy oczyszczaczy, które spełnią nasze wymagania, ale będą także stanowiły element wystroju wnętrza. Wyszukaliśmy oczyszczacz powietrza Electrolux WA71-305GY, który wyglądem przypomina elegancką walizkę. Do tego zestaw filtrów, które skutecznie oczyszczą powietrze oraz jonizator, który eliminuje nadmiar szkodliwych jonów dodatnich z otoczenia. Doskonale się więc sprawdzi w pokoju, gdzie mamy umieszczony TV, komputer i inne sprzęty elektroniczne, który na przykład w ciągu dnia pełni rolę biura, a popołudniami lub wieczorami zamienia się w pokój dzienny lub sypialnię. Aktualnie urządzenie to jest w sklepie Media Expert w promocyjnej cenie i można go kupić taniej o 200 zł od ceny regularnej. Nie podano na stronie sklepu do kiedy trwa ta promocja.

Poszukujesz najlepszego oczyszczacza powietrza dla siebie? Sprawdź naszą recenzję dotyczącą oczyszczacza powietrza Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04.

Oczyszczacz powietrza Electrolux WA71-305GY

Oczyszczacz Electrolux wyposażony jest w zestaw filtrów – wstępny, powłoka antybakteryjna, filtr ultra drobnych cząsteczek i węglowy. Taki zestaw gwarantuje (jak podaje producent) oczyszczenie powietrza do 99,97% wszystkich zanieczyszczeń oraz do 92 % lotnych związków organicznych (LZO, VOC). Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w jonizator, który zapewni równowagę jonową w pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli mamy tam dużo elektro urządzeń. Jonizator eliminuje z powietrza niezdrowe jony dodatnie, które emitowane są przez pracujące telewizory, tablety, urządzenia grzewcze, radioodbiorniki, telefony i tym podobne urządzenia. Dodatkowo zadaniem jonizatora jest generowanie zdrowych jonów ujemnych.

Oczyszczaczem WA71-305GY możemy sterować manualnie, dotykając przycisków na panelu lub za pomocą aplikacji Electrolux Wellbeing. Aplikacja umożliwia między innymi sprawdzenie stanu jakości powietrza czy uruchomienie/wyłączenie urządzenia. Urządzenie wyróżnia się bardzo cichą pracą – zaledwie 24 dB, co oznacza, że można go postawić w sypialni i nie będzie przeszkadzał w zasypianiu. Kolejnym wyróżnikiem jest fakt, że możemy dostosować jego wygląd do wystroju pokoju – istnieje możliwość wyboru 3 kolorów materiałowych osłon. Warto wiedzieć, że urządzenie to można powiesić na ścianie, dzięki czemu zyskujemy wolną przestrzeń na podłodze.

Oczyszczacz powietrza Electrolux WA71-305GY

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Czujnik światła, Czujnik temperatury, Czujnik VOC, Czujnik wilgotności, Możliwość montażu na ścianie, Wskaźnik wymiany filtra, Sterowanie smartfonem, Jonizator
  • Poziom hałasu: 24 dB
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 59 m2
  • Tryb pracy: Auto, Czuwanie, Nocny, Ręczny, Smart
  • Wymiary: 48 x 57,9 x 21,3 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1499,99 zł Cena: 1299,99 zł Przejdź do sklepu