Kultowa marka pojawiła się na wirtualnych półkach popularnej sieci. Sprawdziłam, jakie produkty sygnowane logo Xiaomi znajdziesz w Biedronce, a przy okazji czy rzeczywiście jest najtaniej.

Platforma Biedronka Home wystartowała w sierpniu 2022 roku, choć już w pierwszych tygodniach funkcjonowania zanotowała niezłe zainteresowanie. Powodów jest wiele – Jerónimo Martins kazało nam dość długo czekać na możliwość dokonywania zakupów online. Zwłaszcza, że konkurencja zainteresowała się e-commerce znacznie wcześniej. Co więcej, dalszy rozwój, a w tym poszerzanie asortymentu było niemożliwe biorąc pod uwagę niedostosowany metraż wielu sklepów. AGD, elektronika, narzędzia warsztatowe – ich pomieszczenie na sklepowych półkach to nie lada wyzwanie. Dziś, na temat bogatej oferty Biedronka Home możemy powiedzieć już znacznie więcej.

Xiaomi w Biedronce?

Sieć od dawna przestała mieścić się w przysłowiowych ramach dyskontu, choć nadal jest tak dość często nazywana. Obecnie mamy okazję kupić wiele urządzeń z zakresu elektroniki, AGD i nie tylko. Co więcej, mowa tu nie tylko o tańszych zamiennikach i budżetowych rozwiązaniach, ale również sprzętach od kultowych przedsiębiorstw. Przyszła pora na… Xiaomi. Chiński gracz jest na rynku zaledwie 13 lat, a w wielu kategoriach produktowych walczy o podium popularności. Niewiele osób jednak wie, że poza smartfonami, w swojej ofercie ma wiele sprzętów do domu. W sklepie Biedronka Home zliczyłam aż 20 pozycji, których ceny wahają się od 28,99 do 699 zł . Zdziwić może różnorodność, ponieważ zaczyna się od akcesorium w postaci dozownika na płyn, a kończy na nowoczesnej frytkownicy i Smart Home. Poniżej, wytypowałam kilka modeli, które mogą Cię szczególnie zainteresować. Aby jednak sprawdzić, czy warto dokonać zakupów, porównałam ceny na przestrzeni ofert z pozostałych sklepów na rynku.

Fot. Unsplash/On Junhui

Te produkty Xiaomi Cię zainteresują

Frytkownica Xiaomi 1500 W

Kochasz smażone, chrupiące przekąski? Ten sprzęt od Xiaomi ma łączyć przyjemne z pożytecznym – w procesie przygotowywania, wykorzystywana jest technologia gorącego powietrza. Dzięki temu, możemy zjeść ulubione danie, ale z minimalną dawką tłuszczu.

Parametry techniczne

 • Pojemność: 6 litrów/3 litry (regulowana)
 • Moc: 1500 W
 • Technologia cyrkulacji powietrza 360°
 • Zakres temperatur: od 40°C do 200°C
 • Sterowanie: inteligentny panel dotykowy
 • Dodatkowe: funkcja przypomnienia o potrząśnięciu
 • Bezpieczeństwo: dwuwarstwowa powłoka nieprzywierająca, wbudowany czujnik NTC

Cena w Biedronce: 699 zł

Cena w innych sklepach: od 566 zł do 1058 zł – sprawdź oferty

Blender Xiaomi z funkcją gotowania

Chcesz prowadzić zdrowszy tryb życia, a tym samym ograniczyć spożywanie przetworzonych posiłków poza domem? Blender od Xiaomi cechuje się wysoką mocą, a dodatkowo umożliwia podtrzymywanie temperatury dań.

Parametry techniczne

 • Moc: 1000 W
 • Pojemność: 1,6 litra
 • Tryby: 9 ustawień prędkości
 • Funkcje: aplikacja mobilna z przepisami

Cena w Biedronce: 439 zł

Cena w innych sklepach: od 314 zł do 449 zł – sprawdź oferty

Jednostka centralna Xiaomi Smart Home Hub 2

Jeśli interesują Cię nowoczesne rozwiązania i chcesz uczynić swój dom Smart, jednostka centralna jest konieczna. Model umożliwia wiele typów urządzeń, a przy okazji obsługuje je jednocześnie.

Parametry techniczne

 • Funkcje: obsługa szerokiego zakresu urządzeń
 • Kompatybilność: współpraca z aplikacją mi home
 • Łączność: dwuzakresowe wi-fi, 2,4 GHz i 5 GHz
 • Port: RJ45

Cena w Biedronce: 159 zł

Cena w innych sklepach: od 129 zł do 169 zł – sprawdź oferty

Kamera Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security

Jeśli obawiasz się o swój dom, garaż lub firmę, warto zainwestować nawet w dość prostą kamerę zewnętrzną. Model od Xiaomi wyposażono w tryb Auto Tracking, dzięki któremu możesz śledzić istotne obiekty.

Parametry techniczne

 • Żywotność: autonomiczna praca do 90 dni
 • Jakość nagrywania: FULL HD
 • Funkcje: wsparcie AI i łatwa integracja z systemami sterowania
 • Stopień ochrony: IP65

Cena w Biedronce: 259 zł

Cena w innych sklepach: od 219,99 zł do 299 zł – sprawdź oferty

Lampka biurkowa Xiaomi Led Desk Pro

Odpowiednie oświetlenie to podstawa przy pracy i nauce. Gdy nie masz wolnych rąk lub zapomnisz o włączeniu lampki, modelem od Xiaomi możesz z powodzeniem sterować również poprzez asystentów głosowych.

Parametry techniczne

 • Zakres barw: 2500–4800 k
 • Funkcje: dwa tryby oświetlenia, regulacja jasności i temperatury
 • Sterowanie Smart: z Asystentem Google, Amazon Alexa i Apple Homekit
 • Bezpieczeństwo: certyfikat TÜV Rheinland Blue Light dla ochrony wzroku

Cena w Biedronce: 339 zł

Cena w innych sklepach: od 277 zł do 406,54 zł – sprawdź oferty

Sprzęty i akcesoria w Biedronce – czy warto?

Zważając na wachlarz produktów, z pewnością warto śledzić pojawiające się nowości produktowe na stronie Biedronka Home. Niemniej, podczas researchu okazuje się, że regularne ceny wcale nie są najniższe na rynku, tak więc urządzenia można nierzadko kupić u konkurencji znacznie taniej. Myślę, że dobrym rozwiązaniem może być polowanie na okresowe okazje i promocje, których na platformie Biedronki nie brakuje. Wówczas, będziemy mieli szansę dorwać interesujący nasz produkt znacznie taniej – najlepszym przykładem jest choćby sprzęt Tesla Smart.

Szukasz sposobu na oszczędności, a tym samym polujesz na promocje? Może zainteresować Cię również: Aplikacja Biedronka – co oferuje? Instalacja, korzyści.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.