niedziela, 23 czerwca

Akumulatorowy klucz udarowy jest niezbędny, by sprawnie i samodzielnie zmienić koła, unikając w ten sposób kolejki. Właśnie trafia się okazja na tanie zakupy.

Nieubłaganie nadchodzi sezon zimowy. To czas, kiedy kierowcy zobowiązani są do zmiany opon z letnich na zimowe. Dla tych, którzy potrafią zrobić to samodzielnie trafia się okazja kupienia akumulatorowego klucza udarowego PASSK 20-Li B2 marki Parkside. Sprawdziłam opinie klientów, którzy już wcześniej kupili to urządzenie.

Akumulatorowy klucz udarowy PASSK 20-Li B2 Parkside – opinie

Aktualnie urządzenie ma wystawione 33 opinie, których średnia składa się na 4,2/5 gwiazdek. Aż 22 klientów oceniło sprzęt na najwyższą notę. Znalazło się również czterech klientów, którzy wystawili najniższą ocenę jednej gwiazdki. Poniżej przytaczam najnowsze oceny tych kupujących, którzy wystawili najwyższe oceny. Zostały one wystawione na przestrzeni ostatniego roku przez kupujących pochodzących z Holandii, Niemiec czy Polski:

 • Bardzo dobrej jakości produkt. Polecam klucz, bardzo dobrej jakości. Nie odbiega pod żadnym względem od innych dużo droższych dostępnych na rynku;
 • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny;
 • Świetny przedmiot z baterią 4A. Dobry Mach;
 • Mogę go polecić w 100%.. Lidl zawsze pozytywnie mnie zaskakuje, a Parkside jest jednym z nich. Mam już kilka produktów Parkside i po raz kolejny cieszę się, że zdecydowałem się na klucz udarowy. Jest tak, jak opisano i możesz zmieniać mocne strony za naciśnięciem przycisku. zamówienie i dostawa jak zwykle szybka.Polecam w 100%.

Przeczytaj również: Opinia o Parkside: czy narzędzia z Lidla są warte uwagi?

Akumulatorowy klucz udarowy PASSK 20-Li B2 Parkside

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka samochodowa PASSK 20-Li B2 marki Parkside zwana jest również kluczem udarowym. Przeznaczona jest ona do wkręcania / wykręcania śrub mocujących koła samochodowe. Wyposażona jest w możliwość regulowania prędkości obrotowej, wybierając jeden z pięciu poziomów: 100 / 150 / 200 / 300 / 400 Nm. Urządzenie wyposażone jest w antypoślizgowy uchwyt oraz lampę LED, która doświetla obszar roboczy. Zwiększa to również komfort pracy.

W zestawie znajdują się: cztery klucze nasadowe (17 / 19 / 21 / 23 mm), praktyczny klips do paska wraz z funkcją otwieracza do butelek oraz walizka. Akumulator i ładowarkę należy dokupić osobno.


Specyfikacja techniczna

 • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-2300 min-¹
 • wstępny wybór momentu obrotowego: 5 poziomów (100 / 150 / 200 / 300 / 400 Nm)
 • uchwyt czworokątny: ½”
 • liczba uderzeń: 0-3000 min-¹
 • moment obrotowy: maks. 400 Nm
 • wymiary: 20,5 x 22,3 x 9,7 cm
 • waga: 1,96 kg

Cena: 249,00 zł Cena: 189,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz aktualnych informacji o akumulatorach marki Parkside? Sprawdź, co wiemy na ten temat.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.