The Momento Pearl to nowy przedstawiciel, biżuterii smart. Niewielka perła kryje w swoim wnętrzu wbudowaną pamięć oraz moduł NFC. Dzięki temu, po nawiązaniu połączenia z urządzeniem mobilnym, możliwe jest odtworzenie kilku zdjęć bądź krótkiego nagrania głosowego.

The Momento Pearl

Biżuteria współpracuje ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w system Android w wersji 4.0 bądź nowszej. Do odtwarzania zapisanych materiałów twórcy przygotowali dedykowaną, darmową aplikację. Materiały aktywowane są automatycznie po zbliżeniu perły do urządzenia.

The Momento Pearl może zostać umieszczona w pierścionku, kolczyku bądź w formie wisiorka. Dostępnych jest kilka rodzajów kruszców do osadzenia perły, takich jak białe złoto, złoto czy srebro. Użytkownicy portalu kickstarter mogą nabyć również specjalną limitowaną edycję wisiorka z 0,03 karatowym diamentem.

The Momento Pearl

Projekty biżuterii zostały opracowane przez nagradzanego projektanta Chi Huynh. Ponadto każda perła jest rzeźbiona i dopracowywana ręcznie.

The Momento Pearl

Aby otrzymać The Momento Pearl w przypadku powodzenia akcji crowdfundingowej na portalu kickstarter.com, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 95 dolarów. Taka suma upoważnia do odbioru słodkowodnej perły osadzonej w srebrnym wisiorku.Najdroższe (1 450 dolarów) są pierścionki wykonane ze złota.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *