Urządzenia tej marki są poszukiwane i chętnie kupowane. Aktualnie sprzęty marki Bosch znajdują się w ofercie specjalnej hipermarketu.

Elektronarzędzia i urządzenia akumulatorowe marki Bosch z linii zielonej przeznaczone są dla użytkowników, którzy okazjonalnie potrzebują wykonać drobne prace naprawcze w swoim mieszkaniu. Nie powinny być więc użytkowane podczas dużych remontów. Sprzęty te dobrze sprawdzą się na przykład podczas skręcania mebli, wieszania półki na ścianie lub do rozwijania swojego hobby.

Oferta Leroy Merlin obejmuje także akumulatorową kosiarkę marki Bosch. To niezbędne urządzenie dla posiadaczy ogrodów. Przeznaczona jest ona do koszenia trawnika o powierzchni około 500 m2. Dzięki temu, że jest zasilana na akumulator kosiarka ta nie emituje spalin i wpisuje się w trend eko.

Potrzebujesznowej wiertarko wkrętarki? Sprawdź nasz ranking top 6 wiertarko wkrętarek.

Wiertarka udarowa przewodowa Bosch 700W

Wiertarka udarowa przewodowa Bosch 700W

Wiertarka udarowa Bosch o mocy 700 W przeznaczona jest do wiercenia w materiałach miękkich, takich jak drewno czy metal. Dzięki funkcji udaru można nią wiercić otwory w powierzchniach twardych, na przykład w betonie. Wyposażona jest w ogranicznik głębokości oraz regulację momentu obrotowego. Zasilana jest ze źródła sieciowego.

Specyfikacja techniczna

 • Średnica wiercenia: w metalu 12 mm / w drewnie 30 mm / w betonie 14 mm
 • Średnia prędkość pracy: 3000 obrotów/min
 • Moment dokręcania: 1,6 Nm
 • Waga: 1,7 kg

Cena: 249,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw wiertarko wkrętarka EasyImpact 18V-40 + Wyrzynarka EasySaw 18V-70 Bosch

Zestaw wiertarko-wkrętarka EasyImpact 18V-40 + Wyrzynarka EasySaw 18V-70 BOSCH

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka EasyImpact 18V-40 Bosch przeznaczona jest do wkręcania śrub i wiercenia otworów. Doskonale sprawdzi się jako niezbędne urządzenie w domowym warsztacie. Urządzenie posiada 2-biegową przekładnię. Moment obrotowy można regulować w zakresie 20 zakresów. Dodatkowo blokada wrzeciona umożliwia szybką wymianę bitów czy wierteł. Wyposażona jest w akumulator 2 Ah.

Specyfikacja techniczna

 • Moment maksymalny: 40 Nm
 • Moment dokręcania: powierzchnie miękkie: 20 Nm / twarde: 38 Nm

Akumulatorowa wyrzynarka EasySaw 18V-70 umożliwia wycinanie otworów w drewnie, tworzywie sztucznym drewnopochodnym lub metalu. Wyrzynarką można ciąć w linii prostej lub pod kątem. Urządzenie ma wbudowane graniczenie głębokości cięcia: do 70 mm w drewnie oraz do 6 mm w metalu.

Cena: 649,00 zł Przejdź do sklepu

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa 18V 40Nm EasyImpact Systembox Bosch

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa 18V 40Nm EasyImpact Systembox Bosch

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka EasyImpact 18V-40 wyposażona jest w szczotkowy silnik. Urządzenie posiada akumulator litowo-jonowy 18 V o pojemności 1,5 Ah. Bateria ładuje się do pełna w 83 minuty. Wiertarko wkrętarka ma dwa biegi i przeznaczona jest do prac w drewnie, metalu czy betonie, co umożliwia funkcja udaru. Istnieje możliwość regulowania momentu obrotowego. Wbudowana lampka LED doświetlająca pole robocze oraz ergonomiczny uchwyt zwiększają komfort pracy. W zestawie: akumulator PBA 18V 1,5Ah, ładowarka AL 1810 CV\t, 241-częściowy zestaw osprzętu oraz walizka SystemBox.

Specyfikacja techniczna

 • Moment dokręcania: 20 / 38 Nm
 • Moment maksymalny: 40 Nm
 • Średnica wiercenia w metalu: 13 mm w metalu / 30 mm w drewnie / 13 mm w betonie
 • Maksymalna prędkość: 1630 obrotów/min
 • Waga produktu z baterią: 1,57 kg

Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz sprawdzonej kosiarki spalinowej z napędem? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym zestawieniu.

Kosiarka akumulatorowa UniversalRotak Bosch 2x18V 4Ah

Kosiarka akumulatorowa UniversalRotak Bosch 2x18V 4Ah

Akumulatorowa kosiarka marki Bosch przeznaczona jest do koszenia trawników o powierzchni do 550 m2. Wyposażona jest w mocny bezszczotkowy silnik, zasilany energią z dwóch akumulatorów 18 V o wydajności 4 Ah. Baterie do pełna ładują się w 95 minut, co umożliwia pracę urządzenia do 28 minut. Silnik zabezpieczony jest przed przegrzaniem wyłącznikiem termicznym.

Ostrze kosiarki ścina pas trawy o szerokości 37 cm. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość regulacji wysokości ścinanej trawy na pięciu poziomach. Pracująca maszyna generuje hałas na poziomie 89 dB. Urządzenie niestety nie posiada napędu, ale niewielki ciężar urządzenia (12,3 kg) oraz regulowana wysokość rączki zwiększają komfort użytkowania. Do kosiarki UniversalRotak dołączony jest tekstylny kosz na trawę o pojemności 40 l, wyposażony w kontrolkę napełnienia. Urządzenie objęte jest dwuletnim okresem gwarancyjnym. W zestawie znajduje się akumulator i ładowarka.

Cena: 1497,00 zł Przejdź do sklepu

Interesuje Cię najlepszy sprzęt do pielęgnacji trawnika w ogrodzie? Sprawdź Ranking robotów koszących – najlepsze kosiarki automatyczne.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!