Potrzebujesz niezawodnego i profesjonalnego sprzętu? Sprawdź tę promocję na narzędzia marki DeWalt.

Marka DeWalt jest ceniona i rozpoznawalna wśród profesjonalistów. Narzędzia marki DeWalt produkowane są pod ścisłą kontrolą, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością. Dlatego najczęściej trafiają w ręce fachowców, którzy mocno eksploatują sprzęt podczas prac remontowo naprawczych i oczekują niezawodności. Narzędzia zasilane są akumulatorami XR. Wyposażone są one w sterownik, który umożliwia zwiększenie lub zmniejszenie napięcia. Można wybrać wartość 18 V lub 54 V, zwiększając w ten sposób efektywność pracy.

Aktualnie w Leroy Merlin trwa promocja do wtorku 1 sierpnia 2023 r. na tego typu sprzęt. W ofercie znalazły się dwa zestawy spakowane w skrzynie. Jeden z nich obejmuje wiertarko wkrętarkę udarową i zakrętarkę. Drugi składa się z wiertarko wkrętarki udarowej i szlifierki kątowej. Oba zestawy uzupełnione są o dwa akumulatory i ładowarkę. Ponadto można nabyć wiertarko wkrętarkę marki DeWalt DCD790D2-QW taniej o 52 zł od ceny regularnej.

Sprawdź także, co pisaliśmy o ofercie specjalnej na narzędzia marki Bosch w Leroy Merlin.

Zestaw wkrętarka + zakrętarka DeWalt DCK2060D2T-QW Li-Ion 18V 2×2 Ah

Wiertarko wkrętarka udarowa DeWalt DCK2060D2T-QW to urządzenie zasilane baterią litowo-jonową o napięciu 18 V i pojemności 2 Ah. Bateria ładuje się do pełna w 75 minut. Mocny i wydajny silnik bezszczotkowy zapewnia długą żywotność. Dwubiegowa wiertarko wkrętarka udarowa DCD778 ma możliwość regulowania prędkości obrotowej w 16 ustawieniach. W zestawie: wiertarko wkrętarka z udarem, zakrętarka udarowa, dwa akumulatory 18V Li-Ion XR 2,0 Ah, ładowarka wielonapięciowa oraz skrzynia TSTAK II.

Wiertarko wkrętarka udarowa DCD778

 • Moc: 340W
 • Ilość biegów: 2
 • Prędkość obrotowa: na 1. biegu 0-500obr./min / na 2. biegu 0-1750obr./min
 • Maksymalny moment obrotowy: miękki 26Nm / twardy 65 Nm
 • Ilość nastawień sprzęgła przeciążeniowego: 16
 • Maksymalna średnica wiercenia: w drewnie 30mm / w stali 13mm / w betonie 13mm
 • Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim: 1.5-13mm
 • Waga: 1,5kg

Zakrętarka udarowa DCF787

 • Prędkość obrotowa: 0-2800obr./min
 • Maks. moment obrotowy: 170Nm
 • Maks. średnica śrub: M12
 • Uchwyt roboczy: gniazdo hex 1/4in (6.35mm)
 • Masa: 1,13kg

Cena: 1239,00 zł Cena: 1159,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw wiertarko wkrętarka i szlifierka kątowa 18V DCK2080P2T-QW DeWalt

Kompaktowa wiertarko wkrętarka z udarem XR 18 V

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa wyposażona jest w trwały bezszczotkowy silnik. Posiada dwubiegową przekładnię, a moment obrotowy można regulować wybierając jedną z 15 pozycji. Komfort i wygodę pracy zwiększa światło LED oraz pokryty okładziną gumową uchwyt.

Akumulatorowa szlifierka kątowa

Mocny bezszczotkowy silnik szlifierki kątowej umożliwia długą pracę urządzenia. Szlifierka wyposażona jest w hamulec elektroniczny, który bardzo szybko zatrzymuje tarczę po zwolnieniu przełącznika. Uchwyt narzędzia jest podgumowany, co zapewnia wygodę użytkowania, a precyzję użytkowania zwiększa druga rączka.

Zestaw obejmuje: wiertarko wkrętarkę udarową, szlifirkę kątową, dwa akumulatory 5,0 Ah, ładowarkę wielonapięciową oraz skrzynię TSTAK VI.

Cena: 1989,00 zł Przejdź do sklepu

Zapoznaj się również z naszym materiałem Ranking top 6 – wiertarko wkrętarka, którą warto wybrać.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.