Potrzebujesz niezawodnego i profesjonalnego sprzętu? Sprawdź tę promocję na narzędzia marki DeWalt.

Marka DeWalt jest ceniona i rozpoznawalna wśród profesjonalistów. Narzędzia marki DeWalt produkowane są pod ścisłą kontrolą, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością. Dlatego najczęściej trafiają w ręce fachowców, którzy mocno eksploatują sprzęt podczas prac remontowo naprawczych i oczekują niezawodności. Narzędzia zasilane są akumulatorami XR. Wyposażone są one w sterownik, który umożliwia zwiększenie lub zmniejszenie napięcia. Można wybrać wartość 18 V lub 54 V, zwiększając w ten sposób efektywność pracy.

Aktualnie w Leroy Merlin trwa promocja do wtorku 1 sierpnia 2023 r. na tego typu sprzęt. W ofercie znalazły się dwa zestawy spakowane w skrzynie. Jeden z nich obejmuje wiertarko wkrętarkę udarową i zakrętarkę. Drugi składa się z wiertarko wkrętarki udarowej i szlifierki kątowej. Oba zestawy uzupełnione są o dwa akumulatory i ładowarkę. Ponadto można nabyć wiertarko wkrętarkę marki DeWalt DCD790D2-QW taniej o 52 zł od ceny regularnej.

Sprawdź także, co pisaliśmy o ofercie specjalnej na narzędzia marki Bosch w Leroy Merlin.

Zestaw wkrętarka + zakrętarka DeWalt DCK2060D2T-QW Li-Ion 18V 2×2 Ah

Wiertarko wkrętarka udarowa DeWalt DCK2060D2T-QW to urządzenie zasilane baterią litowo-jonową o napięciu 18 V i pojemności 2 Ah. Bateria ładuje się do pełna w 75 minut. Mocny i wydajny silnik bezszczotkowy zapewnia długą żywotność. Dwubiegowa wiertarko wkrętarka udarowa DCD778 ma możliwość regulowania prędkości obrotowej w 16 ustawieniach. W zestawie: wiertarko wkrętarka z udarem, zakrętarka udarowa, dwa akumulatory 18V Li-Ion XR 2,0 Ah, ładowarka wielonapięciowa oraz skrzynia TSTAK II.

Zestaw wkrętarka+zakrętarka DeWalt DCK2060D2T-QW Li-Ion 18V 2x2 Ah

Wiertarko wkrętarka udarowa DCD778

 • Moc: 340W
 • Ilość biegów: 2
 • Prędkość obrotowa: na 1. biegu 0-500obr./min / na 2. biegu 0-1750obr./min
 • Maksymalny moment obrotowy: miękki 26Nm / twardy 65 Nm
 • Ilość nastawień sprzęgła przeciążeniowego: 16
 • Maksymalna średnica wiercenia: w drewnie 30mm / w stali 13mm / w betonie 13mm
 • Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim: 1.5-13mm
 • Waga: 1,5kg

Zakrętarka udarowa DCF787

 • Prędkość obrotowa: 0-2800obr./min
 • Maks. moment obrotowy: 170Nm
 • Maks. średnica śrub: M12
 • Uchwyt roboczy: gniazdo hex 1/4in (6.35mm)
 • Masa: 1,13kg

Cena: 1239,00 zł Cena: 1159,00 zł Przejdź do sklepu

Zestaw wiertarko wkrętarka i szlifierka kątowa 18V DCK2080P2T-QW DeWalt

Zestaw wiertarko wkrętarka i szlifierka kątowa 18V DCK2080P2T-QW DeWalt

Kompaktowa wiertarko wkrętarka z udarem XR 18 V

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa wyposażona jest w trwały bezszczotkowy silnik. Posiada dwubiegową przekładnię, a moment obrotowy można regulować wybierając jedną z 15 pozycji. Komfort i wygodę pracy zwiększa światło LED oraz pokryty okładziną gumową uchwyt.

Akumulatorowa szlifierka kątowa

Mocny bezszczotkowy silnik szlifierki kątowej umożliwia długą pracę urządzenia. Szlifierka wyposażona jest w hamulec elektroniczny, który bardzo szybko zatrzymuje tarczę po zwolnieniu przełącznika. Uchwyt narzędzia jest podgumowany, co zapewnia wygodę użytkowania, a precyzję użytkowania zwiększa druga rączka.

Zestaw obejmuje: wiertarko wkrętarkę udarową, szlifirkę kątową, dwa akumulatory 5,0 Ah, ładowarkę wielonapięciową oraz skrzynię TSTAK VI.

Cena: 1989,00 zł Przejdź do sklepu

Zapoznaj się również z naszym materiałem Ranking top 6 – wiertarko wkrętarka, którą warto wybrać.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!