Nareszcie jest! Znany producent wprowadziła do sprzedaży kolejną wersję uwielbianego robota sprzątającego. Nowa Roomba to jednak nie tylko możliwości, takie jak dokładne odkurzanie i mycie podłóg na błysk. To również nowy styl i więcej opcji wyboru dla klientów – także wersji śnieżnobiałej bieli.

Biała Roomba wjeżdża na salony!

iRobot, ceniony producent robotów sprzątający, wprowadził właśnie do sprzedaży najnowszy model znanego w świecie AGD urządzenia. Debiutująca na (sklepowych) salonach Roomba Combo Essential, choć chwalić się może jeszcze lepszymi niż dotychczas możliwościami, to w pierwszej kolejności zwraca na siebie uwagę czymś zupełnie innym. Najnowsza pozycja marki dostępna jest bowiem nie tylko w tradycyjnej dla robota ciemnej kolorystyce, ale też w niespotykanej do tej pory barwie białej.

Poza tą wyraźną dla produktów iRobot innowacją urządzenie dostępne jest również w trzech innych, bardziej tradycyjnych wersjach kolorystycznych – szarej, grafitowej oraz czarnej. Uwagę zwracają również kosmetyczne zmiany w budowie, które sprawiają, że robot prezentuje się niezwykle smukło i elegancko. Skąd pomysł na zmianę wizerunku małej Roomby? Jak mówią związani z marką przedstawiciele, wprowadzenie do oferty kilku różnych wariantów kolorystycznych ma pozwolić na jeszcze lepsze podkreślenie estetyki indywidualnych wnętrz, w których nowa Roomba Combo Essential w przyszłości się zadomowi.

Roomba od iRobot w Polsce dostępna jest już od 20 lat, ale po raz pierwszy pojawi się w wersji, na którą czekało wielu klientów. Mowa oczywiście o kolorze białym, choć klienci z pewnością docenią także jej pozostałe opcje kolorystyczne. Dzięki temu będą mogli cieszyć się nie tylko czystą przestrzenią, ale także dopasować robota do wystroju wnętrza, wybierając spośród różnorodnych kolorów, które pasują do ich osobistego gustu i stylu

Małgorzata Radomska, firma DLF, autoryzowany dystrybutor marki iRobot w Polsce

iRobot Roomba Combo Essential dba o dom z nową mocą!

Nowa kolorystyka to nie jedyne zmiany, o jakie pokusił się producent osławionego urządzenia sprzątającego. Model Roomba Combo Essential, dzięki swojej niskoprofilowej konstrukcji i specjalnemu zestawowi czujników bez najmniejszych problemów omija wszelkie napotkane na drodze przeszkody. Robot z łatwością ma manewrować nie tylko wokół mebli, ale także pod nimi.

Wspomniany system czujników nawigacyjnych ma dodatkowo chronić małego pomocnika sprzątającego przed ewentualnym upadkiem z różnego rodzaju podwyższeń, takich jak schody czy pojedyncze stopnie. Najwyższą skuteczność ma mu natomiast zapewniać moc ssania, która, jak podaje producent, jest o 18 razy większa od tej, z którą spotykamy się podczas użytkowania modeli z serii 600.

Roombowanie z technologią Combo

Patrząc na możliwości, jakie daje użytkownikowi kolejny z modeli od marki iRobot, można czuć potrzebę, by wszystkie zalety urządzenia określić jednym słowem – roombowanie. Dlaczego? Otóż Roomba Combo Essential łączy w sobie wszystkie cechy, jakie z urządzeniem marki iRobot można połączyć.

iRobot Roomba Combo Essential to gwarancja efektywności i wydajności w utrzymaniu czystości w domu. Nowy robot został wyposażony w niezbędne technologie, dzięki którym kompleksowo sprząta powierzchnie twarde, eliminując kurz, brud i alergeny.

Małgorzata Radomska, firma DLF, autoryzowany dystrybutor marki iRobot w Polsce

Model Combo Essential wyposażono w specjalny system sprzątania o trzech poziomach mocy ssącej. Podobnie jest z funkcją mopowania – tu również możemy wybierać między trzema poziomami wody, którą urządzenie iRobot wykorzysta podczas procesu mycia podłóg. Za usuwanie wszelkich pojawiających się na powierzchni zabrudzeń odpowiada gumowa, zaopatrzona w specjalne włosie szczotka w kształcie litery V, nakładka mopująca oraz dbająca o czystość w każdym zakamarku mieszkania wirująca szczotka boczna.

Ty jesteś w pracy, a Roomba szykuje ci miłe powitanie

Czego w najnowszym urządzeniu sprzątającym od iRobot nie mogło zabraknąć, to dostęp do menu urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki iRobot Home bez przeszkód zaplanujemy dzień naszego robota, a także sprawdzimy jego wszelkie dokonania. Co więcej, możemy naszego pomocnika zaprogramować w taki sposób, by swoją pracę rozpoczynał już po opuszczeniu przez nas mieszkania, a wszelkie działania kończył jeszcze przed naszym powrotem.

To jednak nie wszystko. Chcąc zyskać jeszcze większą kontrolę nad całym procesem i włączyć robota Roomba do naszego świata w stylu smart home, wystarczy zintegrować aplikację z gotową siecią. Roomba Combo Essential od iRobot jest bowiem kompatybilna z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa czy Google.

iRobot Roomba Combo Essential dostępny jest na stronie producenta, a także w ofercie sklepów Media Expert, RTV Euro AGD oraz MediaMarkt od 04 kwietnia 2024 roku.

Jeśli chcesz poznać opinię tych, którzy z pomocy Roomby już korzystali, możesz zapoznać się z recenzją Piotra, jej wieloletniego użytkownika.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.