Trzy roboty sprzątające – nowości od Hisense

Odkurzanie lub wycieranie podłóg na mokro wielu kojarzy się z uciążliwym obowiązkiem. Nie musi tak być. Robot sprzątający Hisense szybko rozwiąże ten problem.

Choć roboty sprzątające są na rynku od wielu lat, to wciąż pojawiają się kolejne modele, wypełnione coraz nowszymi technologiami. Dzięki temu, ich obsługa jest jeszcze bardziej komfortowa. My zaś zyskujemy czyste mieszkanie, natomiast zaoszczędzony czas można przeznaczyć na przykład na odpoczynek lub spotkania towarzyskie. Nowościami, które pojawiły się na rynku, są trzy automatyczne roboty sprzątające z funkcją mopowania marki Hisense.

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCLS144AB

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCLS144AB

Wbudowana nawigacja laserowa 360° w robocie sprzątającym Hisense RVCLS144AB umożliwia mu nie tylko orientację w mieszkaniu, ale również ułatwia wyznaczenie ścieżek, którymi będzie się poruszał. Dzięki temu płynnie się porusza oraz czyści, nie omijając żadnych miejsc. Urządzenie ma wbudowane kilka różnych trybów sprzątania: punktowy, krawędziowy i zygzakowy, aby dotrzeć do każdego miejsca. Bezpieczną jazdę zapewnia zestaw 30 czujników.

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCLS144AB

Robot RVCLS144AB wyposażony jest w mocny w bezszczotkowy silnik Smart power o mocy ssania 4000 Pa. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 70 dB. Zasilany jest energią z akumulatora, który naładowany do pełna, umożliwia sprzątanie przez 150 minut. Przez ten czas może uprzątnąć powierzchnię 250 m². Rozładowany akumulator to impuls dla robota, aby powrócił do stacji dokującej, skąd może ponownie wyruszyć po czterogodzinnym ładowaniu. Ponadto baza jest także miejscem, gdzie odkurzacz automatycznie opróżnia 0,5 l zbiornik na kurz do 2,5 l worka w stacji.

Robot sprzątający ma możliwość regulacji mocy ssącej na trzech poziomach, dzięki czemu skutecznie usuwa kurz zarówno z podłogi jak i z dywanów. Ponadto na funkcję zmywania na mokro – mopowania. Warto wiedzieć, że wybierając wibracyjny tryb mopowania robot odtwarza ruch sprzątania tradycyjnym mopem. Woda w trakcie sprzątania podawana jest zgodnie z wybraną siłą natrysku (3 poziomy).

Robotem sprzątającym z funkcją mopowania Hisense RVCLS144AB najwygodniej jest zarządzać za pomocą aplikacji Connect life Small Domestic Appliances. Znajduje się w niej wiele przydatnych funkcji, które umożliwiają na przykład ustawienie odpowiednich regulacji. Dodatkowo można zarządzać jego pracą i sterować trasą.

Specyfikacja techniczna

  • Czujniki: Krawędzi, Kurzu, Przeszkód, Schodowy, Ściany, Uskoku podłoża
  • Liczba programów czyszczenia: 4
  • Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania, Stacja opróżniająca, Czujnik laserowy 360 stopni, Czyszczenie na sucho i mokro, Pamięć sprzątania, Wskaźnik naładowania

Cena: 2 299,99 zł Przejdź do sklepu

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCL144AB

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCL144AB

Robot sprzątający Hisense RVCL144AB to niemal identyczny model, jak wyżej opisany Hisense RVCLS144AB. Posiada bardzo podobne parametry i regulacje. Można nim również sterować za pomocą aplikacji Connect life Small Domestic Appliances, którą należy pobrać na smartfon. To, co go zdecydowanie odróżnia to baza. Jest ona miejscem, do której robot wraca się, aby zaparkować lub ładować się. Niestety, nie ma w niej możliwości automatycznego opróżniania zbiornika ze zgromadzonym kurzem. Tę czynność, po zapełnieniu zbiornika, należy wykonać samemu. Ma to oczywiście przełożenie, na niższą cenę urządzenia.

Specyfikacja techniczna

  • Czujniki: Krawędzi, Kurzu, Odległości, Przeszkód, Schodowy, Ściany, Uskoku podłoża, Czujnik laserowy 360 stopni, Wskaźnik naładowania baterii
  • Liczba programów czyszczenia: 4
  • Funkcje: Mopowanie, Wirtualna ściana, Programator pracy, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Wi-Fi

Cena: 1 499,99 zł Przejdź do sklepu

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCG144AB

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCG144AB

Robot sprzątający z funkcją mopowania Hisense RVCG144AB doskonale się sprawdzi w codziennym sprzątaniu. Model ten ma silnik o mocy ssania 4000 Pa. Zasilany jest on z akumulatora, który w pełni naładowany daje energię do czyszczenia przez 90 minut. Urządzeniem można zarządzać za pomocą aplikacji Connect life Small Domestic Appliances, gdzie można miedzy innymi wybrać tryb sprzątania na mokro lub na sucho.

Cena: 1 550,39 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź również kamery, dzwonki, zamek – sprzęty EZVIZ tworzące smart home, można kupić w promocji