poniedziałek, 27 maja

Październikowa promocja na sprzęty EZVIZ przedłużona do 15 listopada. Taniej kupisz kamery do monitoringu oraz produkty umożliwiające inteligentne wejście: dzwonki i zamek do drzwi.

Nowoczesna technologia umożliwia nam bezpieczeństwo. Sprzęty EZVIZ obsługiwać można za pomocą dedykowanej aplikacji. Dzięki temu stale jesteśmy na bieżąco informowani o tym, co się dzieje na naszym podwórku lub przy drzwiach wejściowych. Obecnie kamery, dzwonki oraz zamek marki EZVIZ można kupić w promocyjnej cenie. Akcja została przedłużona i trwać będzie do 15 listopada.

Zapoznaj się również z tekstem traktującym o odkurzaczach RH1 i RH2 marki EZVIZ. Dowiesz się, jaki prezent otrzymasz gratis.

Sprzęty EZVIZ – kamery

Kamera EZVIZ CB3, HB3 oraz zestaw HB3 2 kamery + baza zasilane mogą być baterią wielokrotnego ładowania o pojemności 5200 mAh, która na jednym naładowaniu wytrzymuje do 120 dni. Warto wiedzieć, że można osobno dokupić panel słoneczny EZVIZ, który umożliwi ciągłe ładowanie. Wymienione kamery mają funkcję obserwacji nocnej, co ważne obraz wyświetla się w kolorze do 15 metrów. Dodatkowo, włączając inteligentny tryb nocny, kamera po wykryciu ruchu człowieka, automatycznie przełącza się z czarno-białego nagrywania na tryb kolorowy. Za wykrycie postaci człowieka odpowiedzialne są czujniki PIR oraz algorytmy sztucznej inteligencji.

Kamery EZVIZ po wykryciu człowieka może uruchomić głośną syrenę i dwa mocno świecące reflektory. Jest to funkcja dodatkowej ochrony. Kamerą sterować można głosowo lub za pomocą aplikacji EZVIZ App, która jest kompatybilna z systemem iOS od wersji 10.0 oraz Android od wersji 10.0. Aplikacja umożliwia dwukierunkową rozmowę poprzez kamerę lub nagranie krótkiej 10-sekundowej powitalnej wiadomości głosowej.

Kamera Ezviz CB3

Specyfikacja techniczna

 • Typ podłączenia: WiFi
 • Typ sensora: CMOS
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 pikseli
 • Funkcje: tryb nocny, wbudowana bateria, sterowanie za pomocą smartfona, sterowanie głosem, dwukierunkowa transmisja audio, detekcja osób, funkcja aparatu cyfrowego, mikrofon
 • Wymiary: 105 x 62 x 62 mm
 • W zestawie: kamera, zasilacz, kabel USB, szablon instalacyjny, zestaw montażowy, skrócona instrukcja obsługi.

Cena: 499,00 zł Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Kamera EZVIZ HB3

Specyfikacja techniczna

 • Typ podłączenia: WiFi ( standard Wi-Fi HaLow)
 • Typ sensora: CMOS
 • Rozdzielczość: 2304 x 1296 pikseli
 • Funkcje: tryb nocny, wbudowana bateria, sterowanie za pomocą smartfona, sterowanie głosem, zapis w chmurze, dwukierunkowa transmisja audio, detekcja osób, automatyczne śledzenie, funkcja aparatu cyfrowego, mikrofon
 • W zestawie: kamerę, przewód sieciowy, płytkę montażową, przewód USB, szablon otworów, zestaw śrub i wkrętów, broszurę dotyczącą przepisów, skrócony podręcznik użytkownika.

Cena: 549,00 zł Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Kamera EZVIZ HB3 2 kamery + baza

Specyfikacja techniczna

 • Typ podłączenia: WiFi (Wi-Fi HaLow)
 • Typ sensora: CMOS
 • Rozdzielczość: 2304 x 1296 pikseli
 • Funkcje: tryb nocny, wbudowana bateria, sterowanie za pomocą smartfona, sterowanie głosem, zapis w chmurze, dwukierunkowa transmisja audio, detekcja osób, automatyczne śledzenie, funkcja aparatu cyfrowego, mikrofon
 • W zestawie: dwie kamery, stacja bazowa, zasilacz do stacji bazowej, przewód sieciowy, płytka montażowa, przewód USB, szablon otworów, zestaw śrub i wkrętów, karta gwarancyjna, skrócona instrukcja obsługi

Cena: 1 499,00 zł Cena: 1 199,00 zł Przejdź do sklepu

Kamera EZVIZ LC3

EZVIZ LC3 to połączenie kamery zewnętrznej z lampą, w której można regulować stopień jasności światła do 700 lumenów. Lampa może oświetlać podwórko w momencie powrotu do domu lub może być migającym alarmem. Ten świetlny alarm można połączyć z głośnym ostrzegającym sygnałem dźwiękowym. Sterować EZVIZ LC3 można za pomocą aplikacji EZVIZ. Umożliwia ona między innymi rozmowę z osobą stojącą przed wejściem.

Specyfikacja techniczna

 • Kamera: 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.3
 • Typ sensora: CMOS
 • Rozdzielczość: 2560 x 1440
 • Kąt widzenia: Pionowo: 75°, Poziomo: 140°
 • Zasięg podczerwieni: Do 10 m
 • Funkcje: Detekcja ruchu, WDR, Dźwięk odstraszający intruzów, Wbudowana syrena alarmowa, System redukcji szumów, Anti-Flicker, Podwójny strumień, Sygnał kontrolny, Ochrona hasłem, Znak wodny, Wbudowany dysk eMMC 32 GB, Pamięć w chmurze EZVIZ, Regulacja jasności światła, Błyski odstraszające intruzów
 • W zestawie: instrukcja obsługi, śrubki, szablon instalacyjny

Cena: 589,00 zł Cena: 479,00 zł Przejdź do sklepu

Dzwonek wideo EZVIZ DB2

Dzwonek wideo EZVIZ DB2 z rozdzielczością 2K zapewnia obraz wysokiej jakości, natomiast noktowizor umożliwia nagrywanie obrazu do 5 m. Naciśnięcie przycisku dzwonka umożliwia dwukierunkową rozmowę, zaś zniszczenie dzwonka uruchamia alarm w telefonie. Sterować urzązdeniem można poprzez aplikację EZVIZ App. Detektor PIR oraz algorytm sztucznej inteligenci umożliwiają rozpoznanie ludzkiej postaci.

Specyfikacja techniczna

 • Typ dzwonka: głośnikowy
 • Sygnalizacja: dźwiękowa
 • Kąt widzenia: 176°
 • Głośność: 72 dB
 • Liczba dzwonków: 20
 • Wymiary: 150 x 58 x 32 mm

Cena: 539,00 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

Zamek EZVIZ DL01S/DL01CP/A3-BK + cyferblat wielofunkcyjny + bramka Zigbee

Inteligentny zamek EZVIZ DL01S/DL01CP/A3-BK + cyferblat wielofunkcyjny + bramka Zigbee zasilany jest 4 bateriami AA. Dzwonkiem sterować można przez smartfon po pobraniu aplikacji Zigbee.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary: 126,9 × 43,2 × 56,9 mm
 • Funkcje: Automatyczne zamykanie: współpracuje z czujnikiem drzwi, zarządzanie uprawnieniami użytkownika, tryb prywatny, alert niskiego stanu baterii
 • W zestawie: inteligentny zamek DL01S, dwie płytki montażowe, cztery baterie AA, klucz sześciokątny, klucz, zestaw wkrętów, czujnik do drzwi, przewodnik szybki start, instrukcja montażu, informacje prawne.

Cena: 1 199,00 zł Cena: 999,00 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.