Kup odkurzacz RH1 lub RH2 marki EZVIZ. Wraz z zakupem dostaniesz prezent

Jeszcze kilka dni trwa promocja na odkurzacz RH1 lub RH2 marki EZVIZ. Warto się pospieszyć, tym bardziej, że wraz z tym zakupem gratis otrzymasz elektroniczną nianię.

Odkurzanie podłogi to czynność, która dla wielu z nas jest codziennością. Można to sobie ułatwić dobierając odpowiedni sprzęt. Znalazłam właśnie taką gorącą okazję, która warta jest rozważenia. Do wtorku, 31 października, trwa niecodzienna promocja. Otóż wybierając odkurzacz RH1 lub RH2 marki EZVIZ gratis otrzymasz nianię elektroniczną. Do wyboru są dwa modele marki EZVIZ: w kolorze niebieskim niania elektroniczna BM1 oraz różowa niania elektroniczna BM1.

Gdyby chcieć te modele zakupić osobno, trzeba się przygotować na wydatek około 500 zł. Chcąc stać się posiadaczem niebieskiej niani elektronicznej BM1 trzeba przygotować się na wydatek 587,60 zł. Natomiast wybierając model różowy BM1 trzeba zapłacić 499,00 zł.

Zastanawiasz się, co jest lepsze: odkurzacz pionowy czy robot sprzątający? Sprawdź, jakie za i przeciw znaleźliśmy.

Odkurzacz RH1 EZVIZ

Odkurzacz EZVIZ RH1 zasilany jest energią z akumulatora 21,6 V. Maksymalnie może sprzątać przez 35 minut, a do pełna bateria ładuje się w 4 godziny. Podczas pracy generuje hałas na poziomie 78 dB. Wyposażony jest w silnik o mocy ssania do 12000 Pa, dzięki czemu skutecznie usuwa zanieczyszczenia suche jak i mokre. Wbudowany czujnik podczerwieni wykrywa miejsca, które potrzebują bardziej intensywnego czyszczenia, dostosowując automatycznie parametry.

Podczas sprzątania powietrze jest oczyszczane – przechodzi przez filtr HEPA. Dzięki temu zostaje pozbawione na przykład alergenów. Odkurzacz EZVIZ RH1 wyposażony jest w dwa zbiorniki na wodę, większy na czystą o pojemności 700 ml i mniejszy 600 ml, na wodę brudną. Oddzielne zbiorniki umożliwiają mycie podłóg zawsze czystą wodą. Na szczotkę podawana jest taka ilość wody, aby nie pozostawały mokre ślady. Ponadto obrotowa szczotka w trakcie używania oczyszcza się automatycznie, a możliwość używania gorącej wody, nawet do  60°C sterylizuje jej powierzchnię. Po zakończonym sprzątaniu należy włączyć cykl samooczyszczania, w czasie którego, końcówka myjąca, zostanie oczyszczona i osuszona.

Wyświetlacz LED umożliwia wybór jednego z trzech trybów sprzątania: Auto, Standard lub Power. Kolor podświetlenia daje informację o tym jak bardzo zabrudzona jest podłoga. Ponadto komunikaty głosowe podają aktualny stan baterii, informację o wykonywanej czynności oraz o konserwacji urządzenia.

Odkurzacz Ezviz RH1

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Wyświetlacz, Dla posiadaczy zwierząt
  • Funkcje dodatkowe: Alert o uzupełnieniu czystej wody, Alert o zapełnieniu zbiornika na brudną wodę, Detekcja poziomu zanieczyszczenia, Komunikaty głosowe, Samooczyszczanie, Suszenie powietrzem szczotki, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Wyświetlacz LED
  • Wyposażenie: Szczotka rolkowa, Akcesoria do czyszczenia, Filtr, Stacja dokująca, Wspornik, Zasilacz, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Cena: 1 999,99 zł Przejdź do sklepu

Odkurzacz RH2 EZVIZ

Ezviz RH2

Odkurzacz EZVIZ RH2 zasilany jest z akumulatora o napięciu 21,6 V. Ładuje się do pełna w stacji dokującej w czasie 5 godzin, co daje mu energię na 40 minut pracy. Decydując się na odkurzanie w trybie turbo odkurzacz będzie sprzątał 20 minut. Zassane powietrze przepływa przez filtr HEPA, dzięki czemu powietrze zostaje wolne od zapachów, kurzu i alergenów. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 78 dB.

EZVIZ RH2 ma silnik o mocy ssania do 12000 Pa, co ułatwia usuwanie zanieczyszczeń zarówno na sucho jak i na mokro. Urządzenie uruchamia się przez pochylenie korpusu. Na wyświetlaczu LED można wybrać jeden z czterech trybów sprzątania: inteligentny, na trudne zabrudzenia, standardowy oraz tryb ssania na rozlaną ciecz. Dodatkowo odkurzacz na wyświetlaczu wskazuje poziom zabrudzenia za pomocą trójkolorowego pierścienia LED. Ponadto w trakcie sprzątanie usłyszymy komunikat głosowy informujący o poziomie naładowania baterii, o wykonywanym zadaniu oraz o ewentualnej konserwacji.

Mycie na mokro odbywa się zawsze przy użyciu czystej wody i szczotki. Woda czysta znajduje się w zbiorniku o pojemności 850 ml natomiast brudna trafia do mniejszego, mieszczącego jej 750 ml. Podczas mycia głowica mopa jest na bieżąco czyszczona przez 16 dysz spryskujących. Po użyciu wystarczy włączyć tryb samooczyszczania, a z powierzchni głowicy zostaną usunięte zanieczyszczenia. Kolejnym krokiem jest osuszanie gorącym powietrzem i ozonowanie szczotki.

Wbudowany czujnik na podczerwień automatycznie dostosowuje parametry pracy do zabrudzeń. Szczotka ma specjalną budowę, dzięki czemu z prawej strony przylega do samej krawędzi czyszczonej powierzchni. Dodatkowo oświetlenie LED ujawnia wszelkie zanieczyszczenia.

Odkurzacz Ezviz RH2

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz LED, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt
  • Funkcje dodatkowe: Alert o uzupełnieniu czystej wody, Alert o zapełnieniu zbiornika na brudną wodę, Automatyczna regulacja przepływu i ssania wody, Dezynfekcja metodą elektrolizy wody, Komunikaty głosowe, Samooczyszczanie, Sterylizacja ozonem, Suszenie powietrzem szczotki, Tryb Auto, Tryb ssania,
  • Wyposażenie: Szczotka rolkowa, Filtr, Środek czyszczący, Stojąca stacja dokująca, Szczoteczka ułatwiająca czyszczenie odkurzacza, Uchwyt do filtru HEPA, Uchwyt na szczotkę, Wkład zapachowy, Wkrętak, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Cena: 2 499,99 zł Przejdź do sklepu

Zachęcam także, do zapoznania się z recenzją odkurzacza bezprzewodowego Bespoke Jet Al marki Samsung.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!