Re to mała kamera, którą bez problemu można nazwać bezprzewodową kamerą do smartfonów. Pracuje zarówno z urządzeniami wyposażonymi w system Android jak i iOS. Dzięki ergonomicznemu kształtowi gadżet idealnie leży w dłoni. Podgląd przechwytywanego obrazu można zobaczyć na smartfonie, tam też dane są zapisywane, daje to możliwość natychmiastowego udostępnienia zdjęć czy filmów na portalach społecznościowych.

Re

Re jest obsługiwany za pomocą jednego przycisku, gadżet daje możliwość nakręcania filmików, jak i robienia zdjęć. Całość jest wodoodporna co pozwoli na uzyskanie bardzo ciekawych ujęć, nawet w deszczu, czy nad wodą bez obawy o uszkodzenie urządzenia, może znajdować się 1 metr pod wodą przez 30 minut. Kamera ma 16 MP i potrafi nagrywać filmy w 1080p Full HD 30 fps. Na jednym naładowaniu potrafi zrobić nawet 1200 zdjęć. Gniazdo kart pozwala wyposażenie gadżetu w pamięć wewnętrzną (do 128 GB).

Re

Co ciekawe, aplikacja dostępna na smartfony, która ma przechwytywać obraz, ma także podstawowe funkcje obróbki wideo, co może okazać się przydatne. W przyszłości, jak zapewniają producenci, wszystkie dane zapisywane przez Re mają trafiać nie tylko na pamięć smartfona, ale również w chmurę, dzięki czemu dostęp do nich będzie możliwy, z każdego miejsca na świecie.

Re

Cena gadżetu w przedsprzedaży wynosi 199,99$.

Re

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *