Jakiś czas temu opisywaliśmy projekt, który spotkał się z niesamowicie pozytywnym oddźwiękiem. Mowa o bezprzewodowej ładowarce do smartfonów Qimini. Po ponad roku autorzy pomysłu wychodzą z nowym, udoskonalonym urządzeniem. Deuce to powerbank będący w stanie naładować każdy telefon, który zostanie na niego położony.

Urządzenie wyglądem bardzo przypomina poprzednika. To cienki spodek w różnych kolorach z miejscem na kabel USB. W jego wnętrzu zamontowano akumulator o pojemności 2000 mAH. Ładowanie akumulatora następuje po podłączeniu do portu USB. Smartfon można ładować zarówno wtedy gdy urządzenie jest podłączone do źródła energii, a także wtedy gdy korzysta z energii zmagazynowanej w akumulatorze. Wystarczy go po prostu położyć.

Deuce 2

Bezprzewodowy sposób ładowania daje możliwość korzystania z niego wielu różnym smartfonom. W połączeniu z mobilnością, produkt z pewnością doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju biwakach. Design gadżetu został doceniony nagrodą Red Dot. Jego cena w przedsprzedaży wynosi 59$, cena detaliczna będzie wyższa o kolejne 20$.

Deuce

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *