poniedziałek, 27 maja

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl ogłosili zupełną nowość. Okazuje się, że za chwilę rozpocznie się promocja na akumulatory. Warto o niej wiedzieć wszystko.

Od soboty 15 kwietnia sklepy stacjonarne Lidl powitają elektronarzędzia oraz akcesoria serii Parkside X 20 V Team. Co ciekawe, tego samego dnia rozpocznie się akcja promocyjna, w ramach której akumulator lub akumulator z ładowarką będzie można kupić 30% taniej. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić urządzenie z serii X 20 V Team w sklepie stacjonarnym Lidl.

Seria Parkside X 20 V Team

Elektronarzędzia z serii Parkside X 20 V Team cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość, dzięki czemu narzędzia te są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Co ciekawe, producent zapewnił 3-letnią gwarancję, dzięki czemu można być pewnym, że urządzenia z tej serii posłużą przez długi czas. Warto wiedzieć, że marka Parkside posiada w ofercie mocne i wydajne akumulatory, które umożliwiają pracę bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. To sprawia, że ich produkty są wygodne w użytkowaniu, niezależnie od miejsca pracy.

Jak podają konsumenci, serię Parkside X 20 V Team wśród innych wyróżnia także bardzo przystępna cena, na którą każdy może sobie pozwolić. Wszystkie narzędzia w tej serii są również łatwe w obsłudze, co czyni je idealnymi dla początkujących i bardziej doświadczonych użytkowników.

Jakie elektronarzędzia trafią do Lidla?

Tego dnia w placówkach stacjonarnych Lidl znajdziemy zupełnie nowe elektronarzędzia marki Parkside. Lista nowych produktów prezentuje się następująco:

Elektronarzędzia:

 • Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa 3 w 1 Parkside 20 V PSBSA 20-Li C3
 • Akumulatorowa szlifierka kątowa Parkside PWSA 20-Li C4
 • Opalarka akumulatorowa Parkside 20 V
 • Akumulatorowe nożyce skokowe do cięcia blachy Parkside 20 V
 • Akumulatorowa wiertarka udarowa Parkside 20 V
 • Akumulatorowa sprężarka/pompka Parkside PAK 20-Li B2
 • Akumulatorowa pilerka Parkside PPMA 20-Li B2
 • Akumulatorowe radio z Bluetooth Parkside

Akcesoria:

 • Zestaw wierteł HSS do metalu lub zestaw wierteł do drewna i kamienia Parkside
 • Zestaw bitów lub zestaw bitów i kluczy nasadowych Parkside
 • Akumulator litowo-jonowy Parkside 20 V, 2 Ah z ładowarką 65 W
 • Akumulator litowo-jonowy Parkside PAP 20 B2, 20 V, 2 Ah
 • Akumulator Parkside PAP 20 B3, 20 V, 4 Ah

Promocja na akumulatory

Tylko w sobotę 15 kwietnia będzie trwała akcja promocyjna, w ramach której pojawi się możliwość zakupu akumulatora lub akumulatora z ładowarką 30% taniej niż wynosi cena regularna. Aby załapać się na rabat, należy zakupić elektronarzędzie marki Parkside serii X 20 V Team. Warto wiedzieć, że akcja obowiązuje jedynie w placówkach stacjonarnych Lidl.

Akumulator litowo-jonowy z ładowarką

Cena: 149 zł przejdź do sklepu

Akumulator litowo-jonowy Parkside PAP 20 B2 20 V, 2 Ah

Cena: 99 zł przejdź do sklepu

Akumulator Parkside PAP 20 B3, 4 Ah, 20 V

Cena: 169 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 11.04.2023 r.

Już w tę sobotę rozpocznie się akcja promocyjna, w ramach której pojawi się możliwość zakupu akumulatorów marki Parkside w niższej cenie niż normalnie. Przy okazji przygotowaliśmy zestawienie wszystkich dostępnych baterii litowo-jonowych do elektronarzędzi Parkside i Parkside Performance w ofercie Lidla. Zastanawiasz się jak dobrać akcesoria do swoich urządzeń? W moim artykule „Akumulatory Parkside i Parkside Performance – jakie znajdziemy w Lidlu?” znajdziesz odpowiedź.